Labirent: Alev Deneyleri (Maze Runner: The Scorch Trials) (2015) afişi

Labirent: Alev Deneyleri (2015)
Maze Runner: The Scorch Trials

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 7.1 / 9 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
131 dakika
TugceTurkoglu Kapana kısıldıkları Labirent deneyinden kurtulmayı başaran gençleri bu sefer dış dünyada hiç de ummadıkları tehlikeler bekliyordur. Kıyamet sonrası bir manzarayla karşılaşan ve bir şekilde "değerli" olduklarına inanan gençler, kendileri için hazırlanan planların ikinci aşamasına geçtiklerinden haberdar değildir. Serinin bu bölümünde Thomas ve Kayranlı dostları şimdiye kadarki en zorlu mücadelelerini vermek zorundadır: İsyan olarak bilinen gizemli ve güçlü organizasyonun ne olduğunu bulmak.

Yorumlar

VforKukuletta profil resmi
VforKukuletta
Filmi izle izle bitmiyo e dizi yapsaydınız madem ?
3 ay önce
arifcicek profil resmi
arifcicek
İlk filmden sonra insan beklenti içerisine girip izlemek istiyor ama devamı ilk filmden daha kötü olan filmdir. Ayrıca o kadar emek sarf ettiler, bütün film yapmak istediklerini yaptılar sonra Teresa sen gel içine et her şeyin... İyi bir devam filmi olmamış...
5 ay önce
Lioness profil resmi
Lioness
Çok nadirdir aynı tempoyu yakalayan devam filmleri Maze Runner zoru başarmış bence.. İstemsiz bir şekilde bir kaç kere bağırdığımı hatırlıyorum sanki arkada kalan benmişim gibi :D Ertelediğime pişman oldum ama en azından artık huzurluyum :p
9 ay önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
bu filmi çok seviyorum.. bu serisi de ilk filmi kadar olmasa da yine müthişti..
1 yıl önce
alicancam profil resmi
alicancam
İlk filmi gibi güzel ve hızlı sadece kurgu farklı ama izlemeye devam!
1 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
İlk filmdeki tempoyu ve heyecanı yakalamışlar. Hatta tempo bi kaç tık daha yüksekti. Güzel bir devam filmi olmuş.sana çok küfür ettim öldüresim geldi :)
neredeyse 2 yıl önce
theaskinnur profil resmi
theaskinnur
Hikaye olarak tutarsızlıklar içerse de bunun uyarlamadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Ama efektler ve hareket mükemmel, şans verilebilir.
neredeyse 2 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Bana göre ilk filmi aratmayan ortalamanın bir tık üstünde çerezlik bir fantastik kurgu olmuş. İlk filmden sonra daha geniş bir alana açılan film belli tutarsızlık ve hatalarla dolu olsa da geniş mekanın ve genç oyuncularında filme verdiği enerjiyle bol kaçmalı kovalamalı bol aksiyonlu ve sürükleyici bir macera sunuyor. Başlarda olayların gelişimlerindeki basitlik ve yavanlık filmin o sonlarındaki heyecan ve doluluğuna gölge düşürse de son 30-45 dakikasıyla gönlümü kazandı ve güzel bir sonla bir sonraki filmi merakla beklememi sağladı. Kısacası öyle büyük şeyler vaat etmeyen ama iyi denebilecek bir devam filmiyle izlenebilir bir yapım.
neredeyse 2 yıl önce
Misa profil resmi
Misa
neredeyse 2 yıl önce
SoulArt profil resmi
SoulArt
Yıldırım sahnesi icin beğendim iyi düşünülmüş ve uygulanmış bir sahneydi. seri olarak bakmadiginda daha keyifli oluyor zira zombi olayı genel yapiya ters geldi banada ama guzel olmuş hırçın... genel olarak ilk filmden daha iyi buldum ama hiçbir oyincuya kanim isinmadi :)
neredeyse 2 yıl önce
SihirliEnerji profil resmi
SihirliEnerji
1. filmi daha çok beğenmiştim. bu film havada kalmış sanki aynı tadı vermiyor. ayrıca 3. filme gerek yoktu sanki. çokta uzatmamak lazım bazı şeyleri
neredeyse 2 yıl önce
muratalkas profil resmi
muratalkas
Serinin 2. filmi... keyifle izleyeceğiniz devam filmi...
2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İlk filmde eksi olarak gördüğüm en büyük şey yaratıkların saçmalığıydı. Bunda onun yerine biraz daha zombivari karakterler yer almış ve daha da güzel olmuş bence. Yine koşturmacalı yüksek tansiyonlu, aksiyonu bol bir film olmuş biraz da gerilim var. Beklentimi karşıladı ve keyifle izledim 7,5/10
2 yıl önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
İlk filmi çok sevdim ama devamında sıkıldım bütünlük kopuyor ..Zombi filmi izlediğimi düşündüğüm zamanlar da oldu ilk filmin kaçış tadını alamadım !
2 yıl önce
sertbugra profil resmi
sertbugra
Biraz Açlık oyunlarını anımsatsa da bence ondan daha iyi.
2 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
İlk filmi çok beğenmiştim, bunu daha da çok beğendim..Zombiklerin çıkardığı seslerden çok rahatsız olsam da izlemeye değer buldum. Süresinin uzunluğuna rağmen vakit nasıl geçti anlamadım,inanılmaz sürükleyiciydi.Ve hatta hiçbir yan karakter ölmedi, buğna inanabiliyor musunuz :))
2 yıl önce
deryacengiz profil resmi
deryacengiz
İlk filmi pek beğenmeyen biri olarak nazlanarak izlesemde ikincisi ZOMBİ filmi çıkınca gayet mutlu mesut (bazı yerlerde çığlık attığım doğrudur) bitirdim seyrimi.
2 yıl önce
xavalon profil resmi
xavalon
İlk filmin tadı yok. Genel devam film sıkıntısından nasibini almış. İlk filmdeki konu ve senaryo yok. İlk filmi izleyenler ikinci filmi ayrı bir film olarak izlesinler. Keza bence oyuncular dışında ilk filmle alakası pek yok. 3. bölüm klasik intikam bölümü olacak. Atmosfer ve müzikleri başarılı.
2 yıl önce
gangrel profil resmi
gangrel
Giriş harikaydı, gelişme mükemmel gitti özellikle çölleşmiş şehirlerin postapokaliptik görüntüleri ve dönüşmüşlere bayıldım ama sonu bozdu diyebilirim. Sonu aceleye gelmiş, üçüncü film nasıl olur bilemem ama bu filmin sonu daha harika olabilirdi.
2 yıl önce
Mori4rty profil resmi
Mori4rty
Öncelikle ilk film bilinmezliklerin daha mantıklı olması sebebiyle daha güzel ve dikkat çekiciydi. İkincisinde aksiyon yerinde ama neredeyse her şey tahmin edilebilir seviyedeydi. Bulaşıcı bir kan hastalığının adının "Madness" olması pek mantıklı gelmedi. O kadar hareketli ve saldırgan zombivari yaratıklara rağmen minimum kayıpla amaçladıkları yerlere ulaşabilmiş olmaları gibi konular beni itti açıkcası.
2 yıl önce
cheshirecat profil resmi
cheshirecat
bu seriyi merakla izlemeye devam edeceğim. açlık oyunları gibi sonradan hayal kırıklığı yaşatmaz umarım. kitaba göre konu olarak farklı ama başarılı. ilk filme göre bol aksiyonlu ama daha sıradan. kitabı göz önüne alarak gelecek filmden pek fazla beklentim yok aslında.
2 yıl önce
Mouge profil resmi
Mouge
İlk film guzeldi degişik bi olaya bağlanıcak gibiydi yine zombiye bagladı yaa. Ayrıca aksiyonu da abartmışlar.
2 yıl önce
atillalkan profil resmi
atillalkan
Bırakın bir sonraki sahneyi yarım saat sonrasını tahmın edebılıyosunuz. çok bilindik, klişe. Gönül ister 2 de kalsın ama 3. film çıkar hatta part1 part2 diye 2 filmle çıkar :D
2 yıldan fazla önce
eminuk profil resmi
eminuk
Akla ilk gelen olayların hüküm sürdüğü filmleri sevmiyorum. Bunu da sevmedim. Aksiyon dan sıkıldım yemin ederim. Bombalar patlarken, insanlar ordan oraya kosustururken uyuyacaktim az kalsın. ilkinin sinemanın indirimli günlerinde gideri vardı ama bunu neresinden tutsam elimde kaldı. Genç arkadaşlarımızın begenecegini düşünüyorum. Özellikle genç kızlarimizin:)
2 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Devam filmi olarak fena değildi. Ama nedense bu tarz filmler bu ara biraz fazla yapılmaya başlandı. Sanki benzeri olan filmlerden biri. Yine de güzel bir filmdi. İlk filmin hareketlilik bakımından biraz gerisinde de kalsa, artık karakterlerin konuyu anlamış olmaları biraz rahatlattı. Geriye bir final kaldı sanırım.
2 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
öncelikle güzel bir dewam filmi olmuş , ilkini aratmayan üstüne ekleyerek ilerlemesi olumlu bir şey .. özellikle ilk kısım etkileyiciydi aksiyon sahneleri boldu güzeldi , ikinci kısım hafif bir hadi artık olaylar başlasın diyorsunuz ama çok bekletmiyorlar sizi :) genel olarak oyunculuklar da güzeldi ama bazı şeyleri pek anlamadım o yüzden ikinci defa izleyeceğim sinemadaki ergenlerin seslerinden olsa gerek .. sonuç olarak güzel bir serinin kaliteli ikinci filmi sinemada izlemeye değer yapımlardan ;)
2 yıldan fazla önce
Poker profil resmi
Poker
Şunu söyleyerek sözlerimize başlayalım. Film içinde anlamlandıramadığım çok fazla mantık hatası vardı. Bunları bir kenara koyarsak ilk filmi tokatlar. Güzel bir kurgu olmuş ama amma ve lakin film kendi içinde ikiye ayrılmış. Çok saçma bir cümle oldu ama anlatmak istediğim bu değil yani süre bakımından değil konu olarak yani.
Birinci part ve ikinci part diye. İlk part aksiyon odaklı iken diğer part da genel olarak diyalog ağırlıklı. Ben ilk filmi açıkçası çok beğenememiştim. Az önce de dediğim gibi önceki filmi tokatlamış. Bir de şu zombi olaylarını kesip daha farklı yaratık mı diyelim, canavar mı diyelim bilemiyorum ama artık farklı bir şey lazım. Sıktı artık. Son olarak iyi bir seyirlik diyelim ve sözlerimizi tamamlayalım. Puanım 10/7,5.
2 yıldan fazla önce

Maze Runner: The Scorch Trials filmini beğenenler

Maze Runner: The Scorch Trials filmi hakkında ilgi çekici içerikler