Zor baba (Meet the Parents) (2000)

Zor baba (2000)
Meet the Parents

Puan Like 7.1 / 7 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Komik, Aile Filmi
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
108 dakika
starch Hemşire olarak yaşamını idame ettiren Greg Fokker uzun süredir birlikte yaşadığı ve hayatının kadını olduğuna inandığı kız arkadaşı Pam'e evlilik teklifi etme hazırlıklarındadır. Fakat ortada bir sorun vardır. Pam'in eski bir CIA ajanı olan babası Jack Byrnes kendi kurallarıyla yaşayan zor bir adamdır ve bu evliliği onaylaması bir hayli zor olacaktır. Pam ve Greg, kızın ailesine bir ziyaret düzenleyerek ortamı yumuşatmaya çalışırlar. Ancak bu esnada Pam'in kız kardeşlerinden biri de evlenmek üzeredir. Haliyle işler fazlasıyla karışır.

Yorumlar

Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
Klasikleşmiş bir milenyum komedi filmi. Aşırılığı yok. Oldukça sade ve sıcak bir aile komedisi var. Sonun da ne olacağını biliyorsunuz ama gene de sonunda seviniyorsunuz. Robert De Niro nun komedi çizgisine adım attığı ilk yapımardandır. İzleyin.
2 yıl önce
Ovuzo profil resmi
Ovuzo
Kadrosunda bulunan isimlerin komedi tecrübesi ve kimyasının uyumuyla beraber gelen başarının altında komedi filmleri konusunda rüştünü ispat etmiş bir yönetmen ile ufak tefek sorunları dışında iş görür bir senaryo bir araya gelince kolay karşımıza çıkmayacak türden bir film ortaya çıkmış. Robert De Niro'nun ciddi duruşunun bizlerde yarattığı algının da etkisiyle Meet the Parents daha sonra üç filmlik bir seriye dönüşecek yapının temelini atan film. Focker soyadının gerçekten varolup olmadığı konusunda yapımcılardan bilgi talep eden Amerikan Film Değerlendirme Birliği eğer bu soyadına sahip birini bulamazlarsa filmi ağır bir sınıflama sistemine tabi tutacaklarını belirterek yapımcıları uyarmıştır.
neredeyse 5 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
kesinlikle kötü değil yer yer güldüren tam bir aile filmi
neredeyse 5 yıl önce

Meet the Parents filmini beğenenler

Meet the Parents filmi hakkında ilgi çekici içerikler