Siyah giyen adamlar (Men in Black) (1997)

Siyah giyen adamlar (1997)Men in Black

Puan 7.4 (11 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Bilim Kurgu, Komik, Absürt
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
98 dakika
196
7
976
29
KerseL profil resmi
KerseL
97'nin hitlerinden olan, bilimkurgu ve komediyi başarıyla harmanlayan ve hala izlemesi keyifli olan filmlerden ...
report_problem
1 yıldan fazla önce
mtufan profil resmi
mtufan
spoiler sayılabilir---------> bir çok açıdan izlediğim içeriği en dolu seri. her şeyden içinde barındırıp güzel olmayı başarıyor. insanı ve merakını iyi analiz edip içeriğe dağıtmışlar, ne kadar bilirsen o kadar öğrenilecek şey de buluyorsun fikri içime işledi diyebilirim. hayatın ayrıntılara bağlı olduğu altı çizili bir şekilde gösterilmiş. parktaki iki uzay gemisini saklama şekli görmezden geldiklerimizin ne kadar ilginç olabileceğini hatırlattı. vincent in canlandırdığı karakter ve ajan key in söyledikleri ders niteliğinde anlamlıydı. jey in ön yargılarını gördüğümüz ve onunla birlikte yanıldığımız sahneler çok iyiydi. özellikle köpeğin uzaylı çıktığı sahnede, bende o adam sanmıştım. bu arada jey in öğretmenini gördüğümüz uzaylı listesinde stalone vardı. beni inandırmaya yetti :)
görselleri çok iyi olmasa da senaryosu, hikayesi, bilimselliği, silahları, karakterleri, felsefesi ve fikirleriyle çok hoşuma gitti. vincent d'onofrio çok iyi bir seçim ki kilit karakterdi kendisi. izleyicinin filmi beğenmesinde önemli bir rolü var.
en beğendiğim jey gibi benim de, misketten galaksi olur mu derken sonunda bizim galaksinin de misket içinde olduğunun gösterildiği sahne oldu. bunun gibi göndermeler, felsefi düşünceler, fikir ve bilim bir araya getirilip yapılan en iyi film.
report_problem
3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Yapım yılına göre çok çok başarılı bir film. Bunu söyleme nedenim vasat bir şey bekliyor olmamdı grafiklerden dolayı. Yoksa günümüz için de hala çok güzel ve çok keyifli bir film. Will Smith her zamanki gibi çok başarılı. Filmin sonunda kendi seslendirdiği MIB şarkısı da oldukça güzel.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce