Siyah Giyen Adamlar 3 (Men in Black 3) (2012)

Siyah Giyen Adamlar 3 (2012)Men in Black 3

Puan 7.6 / 10
Senin Puanın
Etiketler Bilim Kurgu, Aksiyon, Komik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
106 dakika
305
14
1812
101
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
İlk iki film kadar başarılı ve günümüz teknolojisinin de yardımıyla bizlere çok daha iyi bir görsel şölen sunulmuş. Seviyorum bu ikiliyi.
error_outline
1 yıldan fazla önce
KerseL profil fotoğrafı
KerseL
Bu kez hikayeye zaman yolculuğu eklenen seri harika bi filmle üçlemeyi tamamlıyor.Tommy Lee Jones'in gençliğini canlandıran Josh Brolin benzerliğiyle çok iyi bir seçim olmuş.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
mtufan profil fotoğrafı
mtufan
spoiler sayılabilir--------> ne anma konuşmasıydı ama. boris karakterinin iki farklı organizmanın birleşmesiyle oluşmuş olması ve uzay gemilerinin deniz anasını andırması dikkatimi çekti. zaman atlaması derken gerçekten bir yerden atlanması gerekeceği ilk izlediğimde aklıma gelmemişti, şaşırdım. brolin iyi bir seçim olmuş. film diğerlerine göre çok daha fazla konuşulacak öğe barındırıyor. griffin karakteri, 5 boyut ve zaman hakkında bolca görüş vardı. ilk iki filmin boyut kavramı büyük-küçük ile alakalıydı. bunda ise boyut zaman kavramıyla harmanlanmış. ayrıntıların taşıdığı önemin ne kadar büyük olduğu üzerine basa basa anlatılmış. griffin karakterinin ağzından çıkan her kelimeyle. ayrıca tarihin büyük olaylarından birine dayanıyor ve jey in siyah giyen adam olmasının rastlantı olmadığını öğreniyoruz.
serinin insana farklı bakış açıları sağladığına, hayal gücünü besleyip kişilik ve karakter gelişiminde etkili olacağını düşünüyorum. arka arkaya bile birden fazla izlediğim bu seriye her yönüyle bağlandığım belli oluyor sanırım. çocuğuma izletip tartışabileceğim bir şey olduğu inancındayım. keşke devamı gelebilseydi.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
İlk iki film gibi yine eğlenceli ve tempolu bir film. Üstelik teknolojinin nimetlerinden de faydalanmış grafikler çok daha başarılı. Tüm seri çok keyifliydi.
error_outline
5 yıldan fazla önce
Jenny profil fotoğrafı
Jenny
will smith ve tommy lee jones farkı diğer serileri gibi çok güzeldi oyuncu seçimlerini yine iyi yapmışlar
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce