Siyah Giyen Adamlar 3 (Men in Black 3) (2012) afişi

Siyah Giyen Adamlar 3 (2012)
Men in Black 3

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Bilim Kurgu, Aksiyon, Komik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
106 dakika
cinemarty Ajan J, Ajan K'yı bulmak için zamanda geriye gittiği, uzun bir yolculuğa çıkacaktır. Zira dünyanın sonunu getirebilecek bir seri olayın fişeği ateşlenmiştir. Ajan J, zamana karşı şimdi her zamankinden daha hızlı hareket etmelidir...

Yorumlar

mtufan profil resmi
mtufan
spoiler sayılabilir--------> ne anma konuşmasıydı ama. boris karakterinin iki farklı organizmanın birleşmesiyle oluşmuş olması ve uzay gemilerinin deniz anasını andırması dikkatimi çekti. zaman atlaması derken gerçekten bir yerden atlanması gerekeceği ilk izlediğimde aklıma gelmemişti, şaşırdım. brolin iyi bir seçim olmuş. film diğerlerine göre çok daha fazla konuşulacak öğe barındırıyor. griffin karakteri, 5 boyut ve zaman hakkında bolca görüş vardı. ilk iki filmin boyut kavramı büyük-küçük ile alakalıydı. bunda ise boyut zaman kavramıyla harmanlanmış. ayrıntıların taşıdığı önemin ne kadar büyük olduğu üzerine basa basa anlatılmış. griffin karakterinin ağzından çıkan her kelimeyle. ayrıca tarihin büyük olaylarından birine dayanıyor ve jey in siyah giyen adam olmasının rastlantı olmadığını öğreniyoruz.
serinin insana farklı bakış açıları sağladığına, hayal gücünü besleyip kişilik ve karakter gelişiminde etkili olacağını düşünüyorum. arka arkaya bile birden fazla izlediğim bu seriye her yönüyle bağlandığım belli oluyor sanırım. çocuğuma izletip tartışabileceğim bir şey olduğu inancındayım. keşke devamı gelebilseydi.
0
11 ay önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İlk iki film gibi yine eğlenceli ve tempolu bir film. Üstelik teknolojinin nimetlerinden de faydalanmış grafikler çok daha başarılı. Tüm seri çok keyifliydi.
7
1 yıldan fazla önce
Jenny profil resmi
Jenny
will smith ve tommy lee jones farkı diğer serileri gibi çok güzeldi oyuncu seçimlerini yine iyi yapmışlar
1
3 yıl önce

Men in Black 3 filmini beğenenler

Men in Black 3 filmi hakkında ilgi çekici içerikler