Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit (Men in Black: International) (2019)

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit (2019)Men in Black: International

Puan 6.7 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Çin
Süre
114 dakika
26
11
104
26
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Serinin diğer filmleri kadar olamasada çerezlik bir spin off olmuş. Hikaye ve aktarım açısından çok basit tutulmuş. Ayrıca Chris çok boşboğaz bir karakteri oynamış ve işin eğlendirme kısmı biraz abartılmış, yani bazı sahnelerde eğlendirmekten çok baydı diyebilirim. Günümüz teknolojisi ile çekilmesi ayrı bir hava katmış ama karakterler çok basit kalmış. Eski filmlerin tadında değildi. Bunların dışında orta halli eğlendiren bir fantastik-aksiyon filmi olmuş. 6/10
error_outline
2 ay önce
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
yani biraz çerezlik film olmuş. hatta çok fazla mekan ve yolculuk ekleyerek filmi genişletmişler. Thor abimiz her zamanki gibi yer yer komik ve eğlenceli tutsa da eski MIB filmlerinin yerini alamamış. kendini izlettiren ama izledikten sonra hemen kapatıp üstüne düşünmemize gerek olmayan bir MIB serisinin devam filmi olmuş. Liam abimiz bir filmde varsa ve esas adam değilse her zaman aynı karakterdedir, yani şaşırtmadı.
error_outline
10 ay önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
İlk üçlemeyi çok beğenen biri olarak gözlerim film boyu Will Smith arasa da, filmin giriş kısmını çok zayıf bulsam da (yani çok basit bir hikayeyle direk olaya bağlayalım denilmiş gibi, kız sağa sola başvuru yaparak MIB'yi buluyor falan) olaylar başlayınca eğlenceli bir hal aldı film. Görsel olarak da mizah seviyesi olarak da oldukça keyifli güzel bir filmdi diyebilirim. İlk üç filmin bende yarattığı değer olmasa beğenir miydim bilemiyorum ya da belki vasat gelebilirdi sadece ama taşıdığı izler ve yer yer göndermeler bana filmi izledikçe sevdirdi diyebilirim. İlk üçlünnü gerisinde olsa da Will Smith'i sürekli gözünüz arasa da ilk üçlemeyi sevenler için hoş bir devam filmi kısacası.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Fantastik yaratıklar çok çok fazlaydı, ortalama. Çok keyif almadım açıkcası, izlemesem de olurmuş.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
HuseyinSenBagci profil fotoğrafı
HuseyinSenBagci
Neydi o çekiç sahnesi
error_outline
3 yıldan fazla önce