Sifre Merkür (Mercury Rising) (1998) afişi

Sifre Merkür (1998)
Mercury Rising

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
111 dakika
KerseL Amerikan Hükümeti, Ulusal Güvenlik Birimi tarafından ustaca geliştirilen Merkür isimli şifrenin yeryüzündeki hiçbir bilgisayar tarafından çözülemeyecek zorlukta olduğunu ileri sürmektedir. Güvenlik birimi NSA, bir gün dokuz yaşındaki otistik bir çocuktan, Simon Lynch'ten şifreyi çözdüğüne dair telefon alır. Telefonda bulmacanın altında yatan gizli mesajı okuyan çocuk birimi dehşete düşürür. Simon artık bu güvenlik birimindeki albaylardan birinin hedefi haline gelmiştir. Çocuğu yok etmeye karar veren birimin bu tutumu karşısında kanı donan FBI ajanı Art Jeffries ne pahasına olursa olsun çocuğu korumaya çalışacaktır.

Yorumlar

mtufan profil resmi
mtufan
hem çocuğu emanet ettin hem hesabı stacey e kitledin art farketmedik sanma :-) zaten stacey polyanna nın abd temsilcisi. ne çabuk açtı kapıyı. eski sevgili filan yapsalardı keşke. art ın işi yüzünden ayrılmış olsalardı tadından yenmezdi.
genel olarak filmi beğendim tam ortasına otizmin koyulması güzel. zamanına göre üstün bir film hala da sıkılmadan izletti kendini. hemşire art a söylüyorum izleyiciler siz anlayın diye otizmin ne olduğunu anlattı fakat çok kısa oldu sanki grip anlatır gibi. neyse ki miko hughes güzel oynamış otizmin ne olduğunu konuşmadan anlatıyor.
0
1 yıldan fazla önce

Mercury Rising filmini beğenenler

Mercury Rising filmini içeren raflar

Mercury Rising filmi hakkında ilgi çekici içerikler