Ask mektubu (Message in a Bottle) (1999)

Ask mektubu (1999)
Message in a Bottle

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Romantik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
131 dakika
starch Yas tutan dul Garret Blake (Kevin Costner), hayatını, yaşadığı sakin kıyı kasabasında kayık inşa ederek kazanmaktadır. Uzun süre önce, hala çok özlüyor olduğu eşine yazdığı mektubu bir şişeye yerleştirmiş ve okyanusa atmıştır... Bu mektubu bulan Chicago Tribune gazetesi araştırmacı muhabiri Theresa Osborne (Robin Wright Penn), Garret'in hayatına girer ve birbirlerine aşık olurlar. Şimdi esas soru Garret'in geçmişten vazgeçip geleceğe doğru yönelebilmesidir.Kevin Costner ve Robin Wright Penn, Nicholas Sparks'ın en çok satan romanından uyarlanan 'Aşk Mektubu'nda başrolleri paylaşıyorlar. 'Seçimini yap. Gelecek ya da geçmiş'. Bu babasının (Paul Newman) Garret'a ve izleyicilere filmde verdiği en önemli tavsiyedir...

Yorumlar

starch profil resmi
starch
Kevin Costner'ın doğallığı, ustalığı yanında kadın oyuncu pek acemi kalmış. Neyse ki en büyük usta Paul Newman baba rolüyle boşluğu dolduruyor. Mekan harikaydı... Sırf o deniz, o dalgalar, o yelkenliler ve filmin verdiği o huzur için bile izlenir... Çok etkilendim..
3 yıldan fazla önce
burcst profil resmi
burcst
Aman o Kevin'in romantizmi, yakışıklılığı, uçuş uçuş saçları, fit vicütü neydi öyle yaa!! nasıl bi Kevin yapmışlar arkadaş :D Her kadının duymak isteyeceği türden aşk sözcükleriyle dolu insana mutluluk veren romantizmin dibini gördüren çok güzel bir film..Erkekler, izleyin de nasıl aşk mektubu yazılır öğrenin :)
3 yıldan fazla önce

Message in a Bottle filmini beğenenler

Message in a Bottle filmi hakkında ilgi çekici içerikler