Hesaplasma (Misconduct) (2016) afişi

Hesaplasma (2016)
Misconduct

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
106 dakika
KerseL Ben Cahill New Orleans´da prestijli bir hukuk firmasında çalışan genç ve hırslı bir avukattır. Acil servis doktoru olan Charlotte ile evlidir. Charlotte’un düşük gebelik yapması, kariyerlerine ağırlık vererek birbirlerinden kopmalarına vesile olur.Ben‘in de hukuk firmasında daha uzun saatler çalışması büyük davalar alması ve bu davaları kazanması ile neticelenir. Ben basarili oldukça, Charlotte’ten uzaklaşmaya başlar. Üniversiteden eski kız arkadaşı Emily Hynes, bir anda Ben´in hayatına girer. Emily ilaç endustrisinin dev firmalarından birinde çalısmaktadır ve şirketin CEO´su ile ilişki yaşamaktadır. Emily milyarder erkek arkadaşı tarafından devamlı ihmal edildiği için kendisini üzgün ve yalnız hissetmektedir. Emily, Ben’e ilaç şirketi ve CEO´su na şahsi olarak zarar verecek gizli bilgileri vermeyi teklif eder. Boyle bir dava hukuk şirketi icin altın fırsattır. Ben şirketin kıdemli ortağı olan Charles Abrams´a bu konudan bahseder. Bu davayı kazanmak Ben’e firmada ortaklık şansı verecektir. Abrams bu davayı almayı kabul eder ve Ben’i kanıtın kaynağı için uyarır.

Yorumlar

Sefa profil resmi
Sefa
Üstadlar adına izledim ancak film beni tatmin etmedi. Adama komplo filan kurmuşlar ancak hiç heyecan yok merak uyandıran bir şey yok vasat.
0
1 yıldan fazla önce
SoulArt profil resmi
SoulArt
klişe... hemde kötü uygulanmış bir klişe... Josh Duhamel oyunculuğu çok kötü. kadro aldatmasın sizi çok başarısız bir taklit olmuş bence... beğenmedim...
0
neredeyse 2 yıl önce

Misconduct filmini beğenenler

Misconduct filmini içeren raflar

Misconduct filmi hakkında ilgi çekici içerikler