Seni Simdiden Özledim (Miss You Already) (2015) afişi

Seni Simdiden Özledim (2015)
Miss You Already

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram
Ülke
İngiltere
Süresi
112 dakika
burcst Milly ve Jess çocukluklarından bu yana her şeyi paylaşan iki çok yakın arkadaştır. Artık yetişkin olmanın sorumluluklarını taşımaya çalışan iki kadının arkadaşlıkları halen bozulmadan devam etmektedir. İki çocuk annesi Milly'nin güzel bir işi ve ailesi vardır, Jess ise erkek arkadaşı Jago ile birlikte yaşamaktadır. Milly çok istediği bebek için tedavi görürken Milly hastalığa yakalandığını öğrenir. Bu olay ikisinin hayatını da değiştirecektir. Drew Barrymore ve Toni Collette'in başrollerini paylaştığı filmin yönetmeni Catherine Hardwicke.

Yorumlar

Philosophy profil resmi
Philosophy
Az çok hemen hemen aynı konuda başka filmlerde var. Daha iyisini izlemiş olabilirsiniz o yüzden filme biraz mesafeli olablirsiniz. Ama güzel, imrenilecek bir dostluğun hikâyesi olmuş.
1
1 ay önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
dram türünde son zamanlarda izlediğim güzel filmlerden biriydi , özellikle böyle bir dostluğunuz warsa kalbiniz sıkışmadan izlemeniz pek mümkün olmayacaktır ...
0
4 ay önce
pluviophile profil resmi
pluviophile
Eğer güçlü bir arkadaşlığınız olan biriyle izlerseniz sonunda gözlerinizin dolmasına engel olamayabilirsiniz :)
0
1 yıldan fazla önce
lews profil resmi
lews
Kanser Dram filmlerinin en çok işlenen konusu oldu son zamanlarda . Genelde insanın içini ısıtan tatlı filmler bu tarz filmler ama bu filmde tam moda giremedim rakiplerine göre düşük kalmış sıradan bir filmin üstüne çıkamamış.
0
neredeyse 2 yıl önce

Miss You Already filmini beğenenler

Miss You Already filmi hakkında ilgi çekici içerikler