Mission:Impossible Yansımalar (Mission: Impossible - Fallout) (2018)

Mission:Impossible Yansımalar (2018)Mission: Impossible - Fallout

Puan 8.2 / 10
Senin Puanın
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
147 dakika
69
2
172
24
muratdnmz profil fotoğrafı
muratdnmz
Serinin en boş uzun diyalog dolu sıkıcı az aksiyonlu olanı buydu bence yinede seriden geri kalmamış güzeldi.
error_outline
11 ay önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Serinin bu filmini daha çok beğendim. Aksiyondan aksiyona Ethan'la koşmalara doyamadım. Tom Cruise her seferinde çıtayı yükseltmeyi başarıyor. Bakalım yeni gelecek film nasıl olacak...
error_outline
2 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Seriye yakışan bir filmdi. Tom Cruise'un bunda payı çok büyük. Kendisine en güzel yakışan karakterlerden biri. Henry Cavill ayrı bir tat katmış filme. Süresi uzun diye korkmayın su gibi akıp gidiyor.
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
muhteşem bir film.. tıpkı önceki serileri gibi, bu serisi de muhteşemdi.. kendini bozmayan nadir filmlerdendir.. puanım : 8.2
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Serinin en iyi filmi diyebilirim. En uzun filmi olmasına rağmen hiç kesilmeyen aksiyonuyla filmin nasıl bittiğini anlamadım gerçekten. Bu filmde ayrıca seride bir ilk yaşanmış ve Cruise'un karizması ikinci planda kalmış. Cavill tüm ihtişamı ve karizmasıyla filme çok şey katmış ve izlediğimiz en iyi kötü diyebilirim Aksiyonseverlerin bu seriyi mutlaka izlemesi hatta başucu filmlerinden yapması gerek :) yeni filmleri de merakla bekliyoruz. Ayrıca seride hoşuma giden ticari nedenlerle her yıl çıkarılan bir filmle devam etmemesi böylece hem daha fazla emek veriliyor hem de daha iyi senaryolar çıkıyor diye düşünüyorum. ve son olarak notum 9,8/10 (dipnot :D bu not sistemini de genel değil türe göre yapıyorum yani aksiyon türünde görülebilecek en iyilerinden olduğu için sinemanın en iyi filmi diye değil.)
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Woww.. Serideki yeni favorim. Aksiyon eşiği yüksek bol kovalamacalı :p
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
BirKusOlsam profil fotoğrafı
BirKusOlsam
Bir aksiyon filminden ne bekliyorsanız hepsini hatta daha fazlasını size sunmayı başarabilen bir yapım olmuş. Seri gittikçe çıtayı yükseltiyor 5. filmini de çok beğenmiştim bunu da çok beğendim. Özellikle aksiyon sahneleri bu filmde daha da başarılı. Gerçek mekanlarda yapılan çekimler filmi daha inandırıcı kılmış. Hikaye olarak yine vasat bence ama keyifle izleniyor. 8/10
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
phoeniks profil fotoğrafı
phoeniks
Aksiyon güzeldi seri genel olarak zaten akıcı, ama bir de kaç kat aşağı atlayıp hiçbirşey olmadan yola devam etmeleri saçma geliyor azıcık bu aksiyon filmlerinde buna dikkat etseler fena olmazdı:)
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
en beğenmediğim mi oldu :(
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
KerseL profil fotoğrafı
KerseL
Yılın en iyi aksiyon filmi. Seri her filmde level atlıyor. Akıl oyunlarıyla dolu olay örgüsü , kurgusuyla ve oyunculuklarıyla kaliteli bir film.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
kabasakal profil fotoğrafı
kabasakal
Fiyasko olan bir önceki filmden sonra daha elle tutulur bişey ortaya koymuşlar. Aksiyonu eğlencesi gayet yerindeydi zaten başka birşey de umarak gitmemiştim. Çerezlik güzel bir film tavsiye ederim.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
Hollyy profil fotoğrafı
Hollyy
Aksiyon sahneleri, hikayesi, müzigi ve tabiki de Tom cruise un performansıyla keyifli bir Gorevimiz Tehlike filmi sizi bekliyor :))
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce