Moana (2016) afişi

Moana (2016)

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 7.5 / 18 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
107 dakika
Brook Antik çağlarda Okyanusya'daki Güney Pasifik adalarında yaşayan bir genç kız olan Moana, kuşaklar boyunca denizlerde yolculuk etmiş bir ailenin temsilcisidir. Ailesine yardım edebilmek amacıyla maceralı bir yolculuğa çıktığında, hayran olduğu yarı-tanrı Maui ile işbirliği yapması gerekecektir.

Yorumlar

Rumeysaynur profil resmi
Rumeysaynur
Görseli, müzikleri, karakterleri ile disney yine becerilerini konuşturmuş :)
1
15 gün önce
eminuk profil resmi
eminuk
Çok güzeldi. Müzikler ve danslar eğlenceliydi. Maui karakteri olmasa biraz sıkıcı olabilirdi. Çok renkli bir karakter olmuş kendisi. Esprileri güzel bir tat vermiş filme. Ah bir de horoz.... :)
4
20 gün önce
mnvrndr profil resmi
mnvrndr
Mavi ile yeşilin uyumunu,insan ile doğanın süregelen hikayesini,alt metin olarak da hayallerimizin peşinden inanarak ve cesurca gitmemiz gerektiğini harika bir kurguyla anlatmışlar.Karakterleri croods'dakilere benzettim görsel olarak.
6
3 ay önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
çok tatlış keyifli bir animasyondu, karakterler çok güzeldi:) karakterler özellikle çok komikti ama kahramanca bir hikaye ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi çok sevdim:) bu arada en sonda bir küçük sahne var yazılardan sonra az biraz bekleyin:)
6
3 ay önce
Laylaylom profil resmi
Laylaylom
Etkileyiciydi :)
5
3 ay önce
starch profil resmi
starch
Yine cennet misali yerler, masmavi bir deniz. Harika renkler üzerinde başarıyla yaratılmış karakterler, müzikler, Zootopia kadar güzeldi. İnsan keyifsiz olduğunda açıp izlemeli. :)
8
3 ay önce
UNALILK profil resmi
UNALILK
Bir animasyonda su bu kadar güzel olabilirdi... Saç olayı da artık iyice aşılmış... Hikayesi ve karakterlerinin güzelliği yanında teknik açıdan da başarılı bir animasyon bence :)
8
3 ay önce
EsraG. profil resmi
EsraG.
Bebek Moana'dan gizli kahraman horoza, doğa tasvirlerinden akılda kalıcı güzel şarkılarına (özellikle you're welcome) seyir zevki gayet yüksekti. Zootopia ile birlikte son zamanlarda izlediğim en güzel animasyon filmdi ayrıca.
8
3 ay önce
Vervain profil resmi
Vervain
Güzeldi, sonuna kadar keyifle izledim, karakterlerin ağız senkronunu çok beğendim. Özellikle müzikleri,şarkıları çok başarılıydı.İyi seyirler...
6
3 ay önce
hexagon profil resmi
hexagon
canımsın :))
2
3 ay önce
Brook profil resmi
Brook
Konusu biraz da olsa ilgi çekiciydi. Karakterler de güzeldi :) Karakterleri Buz Devri'nin ilk bölümündeki insanlara benzettim ama yine de eğlenceli bir animasyondu. İzlenir. :)
2
4 ay önce

Moana filmini beğenenler

Moana filmini izlemek isteyenler

Moana filmini içeren raflar

Moana filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön