Moana (2016)

Moana (2016)

Puan Like 7.6 / 41 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
107 dakika
Brook Antik çağlarda Okyanusya'daki Güney Pasifik adalarında yaşayan bir genç kız olan Moana, kuşaklar boyunca denizlerde yolculuk etmiş bir ailenin temsilcisidir. Ailesine yardım edebilmek amacıyla maceralı bir yolculuğa çıktığında, hayran olduğu yarı-tanrı Maui ile işbirliği yapması gerekecektir.

Yorumlar

.SimS. profil resmi
.SimS.
genel anlamda hoş bir animasyondu Kadınlara we Kadınların kıyıları aşması gerektiğine değinmesi güzeldi :)
1 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Filmin ilk yarım saati beklentimden çok uzaktı. Ama Maui karakterinin gelmesiyle filmden keyif almaya başladım. Ayrıa hoş bir kaç da göndermesi vardı filmin. Genel olarak keyifli bir animasyon.
1 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız çok sevimli karakterlerin bulunduğu harika bir animasyondu.
1 yıldan fazla önce
.Simurg profil resmi
.Simurg
Moana nasıl güzel bir karakter (ayrıca film) böyle. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım.
1 yıldan fazla önce
Winchester00 profil resmi
Winchester00
Hint filmleri gibi sürekli şarkı söylenmesinin yanı sıra gayet cici ve yer yer güldüren bir animasyondu. Animasyon sevenlerin listesinde üst sıralarda bulundurması gereken bir film. :)
1 yıldan fazla önce
tugberto profil resmi
tugberto
Çok sevdim ? keşke prensini bekleyen prenses profili yerine Moana gibi Brave gibi daha çok çizgi film çekilse.
1 yıldan fazla önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Kesinlikle keyifli bir animasyon :)
neredeyse 2 yıl önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Çok çok etkilendim diyemeyeceğim ama animasyon filmler arasında bu beklenti çok sık rastladığım bir şey değil. Paranorman da aşırı etkilenmiştim. Biraz prometheus hikayesi biraz mitoloji ve biraz da disney klişeleri ile dolu gereksiz kafa şişirici müzikler cabası bir animasyondu. Hafif hobbit göndermeleri de vardı. Dev bir yengecin hazinesi Smaug ve Bilbo'nun konuşmasıydı bire bir. O frekanslarda tat aldım filmden ama ne yazık ki Croods yapımcılarından daha iyi bir film beklerdim. Gene de izlenebilir.
neredeyse 2 yıl önce
Rumeysaynur profil resmi
Rumeysaynur
Görseli, müzikleri, karakterleri ile disney yine becerilerini konuşturmuş :)
2 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Çok güzeldi. Müzikler ve danslar eğlenceliydi. Maui karakteri olmasa biraz sıkıcı olabilirdi. Çok renkli bir karakter olmuş kendisi. Esprileri güzel bir tat vermiş filme. Ah bir de horoz.... :)
2 yıl önce
mnvrndr profil resmi
mnvrndr
Mavi ile yeşilin uyumunu,insan ile doğanın süregelen hikayesini,alt metin olarak da hayallerimizin peşinden inanarak ve cesurca gitmemiz gerektiğini harika bir kurguyla anlatmışlar.Karakterleri croods'dakilere benzettim görsel olarak.
2 yıl önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
çok tatlış keyifli bir animasyondu, karakterler çok güzeldi:) karakterler özellikle çok komikti ama kahramanca bir hikaye ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi çok sevdim:) bu arada en sonda bir küçük sahne var yazılardan sonra az biraz bekleyin:)
2 yıl önce
Laylaylom profil resmi
Laylaylom
Etkileyiciydi :)
2 yıl önce
starch profil resmi
starch
Yine cennet misali yerler, masmavi bir deniz. Harika renkler üzerinde başarıyla yaratılmış karakterler, müzikler, Zootopia kadar güzeldi. İnsan keyifsiz olduğunda açıp izlemeli. :)
2 yıl önce
UNALILK profil resmi
UNALILK
Bir animasyonda su bu kadar güzel olabilirdi... Saç olayı da artık iyice aşılmış... Hikayesi ve karakterlerinin güzelliği yanında teknik açıdan da başarılı bir animasyon bence :)
2 yıl önce
EsraG. profil resmi
EsraG.
Bebek Moana'dan gizli kahraman horoza, doğa tasvirlerinden akılda kalıcı güzel şarkılarına (özellikle you're welcome) seyir zevki gayet yüksekti. Zootopia ile birlikte son zamanlarda izlediğim en güzel animasyon filmdi ayrıca.
2 yıl önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Güzeldi, sonuna kadar keyifle izledim, karakterlerin ağız senkronunu çok beğendim. Özellikle müzikleri,şarkıları çok başarılıydı.İyi seyirler...
2 yıl önce
hexagon profil resmi
hexagon
canımsın :))
2 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Konusu biraz da olsa ilgi çekiciydi. Karakterler de güzeldi :) Karakterleri Buz Devri'nin ilk bölümündeki insanlara benzettim ama yine de eğlenceli bir animasyondu. İzlenir. :)
2 yıldan fazla önce

Moana filmini beğenenler

Moana filmini içeren raflar

Moana filmi hakkında ilgi çekici içerikler