Özel Bir Gün (Mother's Day) (2016) afişi

Özel Bir Gün (2016)
Mother's Day

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Huzur, Komik, Aile Filmi
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
118 dakika
Philosophy Anneler Günü yaklaşırken birbirinde farklı kişiler ve kuşaklar, kendi hayatlarıyla ilgili değişik süreçlerden geçmektedir. Kısa süre önce boşanmış 2 çocuk annesi Sandy (Jennifer Aniston), eşinin kendisinden çok daha genç bir kadınla evlenmesiyle de ayrıca sarsılmıştır. Bradley (Jason Sudeikis) 16 yaşındaki kızına hem babalık hem de annelik yapmanın zorluklarıyla karşılaşırken, ünlü bir yazar olan Miranda (Julia Roberts) tüm başarısına rağmen kızı Kristin'i (Britt Robertson) daha bebekken evlatlık vermek zorunda kaldığı gerçeğiyle yaşamaktadır. Kristin ise evlilik arifesinde annesini bulmaya karar verir. Ailesiyle arası çok iyi olmayan Jessie (Kate Hudson) ise bunu düzeltmesi gerektiğini yavaş yavaş kabul etmeye başlar. Bütün bu hayatlar Anneler Günü'nde bir şekilde birbirine bağlanacaktır.

Yorumlar

.SimS. profil resmi
.SimS.
her ne kadar Jennifer Aniston hastası olsam da maalesef kendisi bile bu filmi kurtarmaya yetmiyor , kadrosu çok güzel olmasına rağmen film senaryosu ile kurgusu ile çok sıkıcı durağan baydıkça bayan bir film !
4 ay önce
burcst profil resmi
burcst
İlk yorum benden miymiş :) Friends with money tarzında, günlük hayattan kesitlerle işlenmiş,sıcak ve doğal bir film olmuş.İnsan ilişkilerinin her türlüsüne ufak ufak değinilmiş.Duygulandıran yerleri de var,çokça güldüren yerleri de.En önemli özelliği de abartısız,gerçekçi ve inandırıcı olması.Herkesin yaşadığı/yaşayabileceği duygular var içinde.En sevdiğim kadın oyuncuları bir arada görmek de ayrı bir mutluluk sebebi.Renkli,desenli,çeşitli..jelibon gibi film yapmışlar, çok sevdim.Sadece Julia Roberts'ın peruğunu sevmedim,kendi saçıyla oynamalıydı.
1 yıldan fazla önce

Mother's Day filmini beğenenler

Mother's Day filmi hakkında ilgi çekici içerikler