Mr. Brooks (2007)

Mr. Brooks (2007)

Puan Like 7.6 / 5 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
120 dakika
Blacklion Bay Brooks (Kevin Costner) karısı (Marg Helgenberger) ve kızıyla (Danielle Panabaker) birlikte oldukça normal biridir. Olağan aldatıcı görünüm altında gömülü olan yine de karanlık bir sırrı barındıran bir insanın duygusal olarak işkence gören ruhudur. Bay Brooks'un çapraşık değişken benliği Marshall (William Hurt) cinayeti ve kargaşayı sever ve Bay Brooks'u kötü işlere sevk eder. Bay Brooks ne kadar çok disiplin içinde kalmaya karar verip, kötü dürtülere karşı mücadele ederse etsin, Marshall'ın etkisine karşı koyamaz ve seri bir katil olarak ikinci bir yaşam sürer. Onun bu saldırıları kendini işine ve suçluları yakalamaya adamış olan sert kadın dedektif Atwood'un (Demi Moore) dikkatini çeker. Brooks'un zekası yine de Atwood'un saygısını kazanır ve sonunda ikisinin arasında garip simbiyotik bir ilişkinin başlamasına neden olur.

Yorumlar

Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
Eh ne diyim yani. İdare ederdi. Ortalamanın bi tık altı. Önce filmin gereksiz bir uzunluğu var. Yani böyle bir konu için 2 saat fazla. Sekansları aşırı çoğaltmışlar. Genelde katil - kurban filmlerinde giriş, gelişme ve sonuç seyirciye ayrıntılı olarak gösterilir. Ama bunda daha çok psikolojik altyapı ön planda. O yüzden de polisiyeden çok sade gerilim filmi denebilir. Oyunculuk iyi. Kevin Costner sever zaten süzüle süzüle oynamayı. Üstüne birşey koymadan monoton oynamış. Demi Moore( asi bakışlım, derbeder sevdalım ) ise gene ve gene hırçın kız edasıyla oynamış rolünü. Sonuç olarak izlendikten sonra seyirciye hiçbir şey katmayan filmler içindedir benim için.
2 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Asla ertelemeyin. Uzun zamandır bu kadar etkileyici bir film izlememiştim. Konu , oyunculuklar , işleniş her şey dört dörtlük muhteşem bir film herkese şiddetle tavsiye.
neredeyse 3 yıl önce
alicancam profil resmi
alicancam
Suç flmi olarak güzel bir filmdi. Çok ahım şahım bir şey beklemeyin ama ortalamanın üzerinde ve kesinlikle kötü değil.
3 yıldan fazla önce
Neclaa profil resmi
Neclaa
Catherine Tramel' i tut dexter' a yapıştır. Ölümle ilgili bu denli gizemli ve düşündürücü filmler zaman geçse de ilgi çekmeye devam ediyor. Heyecan ve aksiyon yüklü sahneleri sevenler için film biraz yavan olabilir ama genel düşünce ve işleyiş oldukça iyi. Tavsiye ederim.
4 yıl önce
starch profil resmi
starch
Kıyıda köşede kalmasın. İzlemeyenler izlesin lütfen. Konu da, oyuncular da, kurgu da iyidir..
4 yıldan fazla önce

Mr. Brooks filmini beğenenler

Mr. Brooks filmi hakkında ilgi çekici içerikler