Mutlu aile defteri (2013)

Mutlu aile defteri (2013)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Aile Filmi, Komik
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
94 dakika
Rainbow Sert ve otoriter bir mizaca sahip Emekli Albay Yıldırım Taşyumruk günün birinde damdan düşer. Bu olay yıllar önce kendisinden koşa koşa kaçmış olan evlatlarını yeniden aynı çatı altında buluşturur. Yıldırım Bey artık daha güçlü, daha hızlı ve daha öfkelidir. Ve çocuklarının sakladığı sırları ortaya çıkarmakta kararlıdır. Çocukları ise yalanlarını sürdürmeye çalışırken her geçen gün daha da köşeye sıkışmaktadır. Kafası gittikçe karışan Yıldırım bey, yalanların, dolanların hangisi kime ait bir süre sonra ayırt edemez olur. Aslında önemli olan ise, en sonunda bu beş benzemez insanın tekrar aile olmayı başarıp Mutlu Aile Defteri’nde yer alıp alamayacaklarıdır? Bu film, o çatı altında yaşanacakların komik ve sevgi dolu hikayesidir.

Yorumlar

KafkaLoz profil resmi
KafkaLoz
bir de fragman hatasi yapilan filmlerden.. seyirciye pqzarlanamadi. dandik dundik filmlerin yaninda bu film ilklerdendir. sinema kulturu, fragmanlara bagli kaldigi surece kultursuzlukten oteye gecemeyecek.
3 yıldan fazla önce
KafkaLoz profil resmi
KafkaLoz
her ne kadar Amelie tarzi bir girisle baslamasina ragmen yani ozgun olmasa da tatli bir film. tuncel kurtiz'in son zamanlarina denk geldigi ve bu filmle veda ettigi icin bende yeri ayridir. huysuz ve tatli dede olarak veda etmistir benim icin kendisi...
3 yıldan fazla önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Askeri disipline alışkın bir adamın eşini erken yaşta kaybetmesi ve çocukları tek başına yetiştirmesini anlatıyor film. Ailecek izlenebilir, hızlı işlenmiş olaylar var yalnız. Orta halli bir Türk filmi.
3 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
Sinemada izleme harasına düştüğüm filmlerden. kötü bir film belki hiç yoklukta izlenebilir bence kötü .
neredeyse 5 yıl önce

Mutlu aile defteri filmini beğenenler

Mutlu aile defteri filmi hakkında ilgi çekici içerikler