My Sassy Girl (2008) afişi

My Sassy Girl (2008)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
92 dakika
gkhn. Film Charlie Bello'nun ilk ve son kez aşık olmasını anlatır. Sakin ve sevimli bir genç olan Charlie'nin hayatına eğlenceli ve çılgın Jordan girer. Jordan renkli olduğu kadar ruhsal olarak da dengesiz biridir. Charlie ise her geçen gün Jordan'a daha fazla aşık olmaktadır.

Yorumlar

gkhn. profil resmi
gkhn.
Sanırım aşkın zamansızlığını,çaresizliğini,bencilliğini ve aşkın tamamen kader işi olduğunu en iyi anlatan filmlerden biri olmuş... Birazda kadınların bencilliğini gözler önüne sermiş ve buna rağmen erkeklerin aşka daha sadık olduğu, daha sıkı sarıldığı ve mutluluk için nasıl ödünler verebileceğini anlatmış... Jordan her erkeğin uzak durmak istediği ama aslında aşık olmak için can attığı bir karakter. Bilmiyorum çoğu erkek belki buna karşı çıkar ama eminim içten içe böyle birini ister :)) Filmin en güzel yanı insanın sıkılmasına fırsat vermemesi bunu yaparken konuya sadık kalıp diğer romantik filmler gibi konuyu uzatma pahasına saçmalıklara yer vermemesi. Her anını dolu dolu izliyorsunuz filmin ki bu çok önemli.. Bunun dışında - karşı olmamakla birlikte - filmde cinselliğin hiç ön planda tutulmaması tamamenj duygular üzerine yapılmış olması da çok büyük bir artı film için.. Film bittiğinde yüzünüzde oluşması muhtemel tebessüm paha biçilmez... Filmi uzun zamandır erteliyordum ve ne kadar büyük bir hata yaptığımı anlamış oldum. Bu nedenle filmi erteleyen ya da izlememiş arkadaşlarım için vakit kaybetmemelerini şiddetle tavsiye ediyorum.. Kesinlikle türünün en iyi örneklerinden biri
0
3 yıl önce
desalmado89 profil resmi
desalmado89
love korean version
0
3 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
orjinali 2001 yılı kore yapımı arkadaşın dediği gibi .. film diğer filmin yanında sönük kalıyor . orjinal hali çok daha güzel .
0
3 yıldan fazla önce
sirin profil resmi
sirin
Bu filmin orijinali Güney Kore'ye ait olan bir yapımdır.Ve kesinlikle Güney Kore yapımı olan filmi izleyiniz!!
4
3 yıldan fazla önce

My Sassy Girl filmini beğenenler

My Sassy Girl filmi hakkında ilgi çekici içerikler