Nae-sa-rang ssa-ga-ji (100 Days with Mr. Arrogant) (2004) afişi

Nae-sa-rang ssa-ga-ji (2004)
100 Days with Mr. Arrogant

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Çerezlik, Romantik, Komik
Yönetmen
Ülke
Güney Kore
Süresi
95 dakika
phoebe Ha-yeong sıradan çatlak bir lise kızıdır. Sevgilisiyle 100 günü doldurduğu gün onunla ayrılır ve sinirli bir şekilde yolda yürürken, yerde gördüğü içeçek kutusuna tekme atar ve kutu yoldan lüks arabasıyla geçen genç bir delikanlının kafasına çarpar ve çocuk direksiyona sahip çıkamayarak duvara toslar. Buna çok sinirlenen çocuk kutuyu görür ve kimin attığına bakar. Ha-yeong’u görünce ona kızar. Ha-yeong ise sevgilisinden ayrılmanın kızgınlığıyla ona çıkışır. Bunun üzerine delikanlı ona arabasının tamirinin pahalı olduğunu ve bunu ödemesini söyler. Ha-yeong fazla para olduğunu duyunca oradan hızlı bir şekilde kaçar ama arkasında bir şey unutmuştur. Cüzdanı yere düşmüştür ve delikanlı ertesi gün onu okul çıkışında yakalar ve onunla bir sözleşme yapar. 100 gün boyunca onun istediği her şeyi yapacaktır. Çocuğun adı Hyeong-jun’dur ve Ha-yeong’un evinin tam karşısında oturuyordur. Oldukça zengindir.Ha-yeong, Hyeong-jun’un yalan söylediğini öğrendiği zaman ondan intikam alır ama planı suya düşer. Çünkü Hyeong-jun ondan daha güçlüdür. Bu yüz gün boyunca ikili arasında gelişen komik anlar ve duygusal yakınlaşmalar olur.

Yorumlar

Rainbow profil resmi
Rainbow
Bazı sahneleri komikleştirme adına iğrençleştirmişler :))) Yine de
komik,eğlenceli. Ha ji won epey küçükmüş bu filmde ..Secret Garden da hakikaten çok farklı,olgun ama burada çok çok çok çocuk :))
0
4 ay önce
melikebf profil resmi
melikebf
Koreli erkeklerin zihniyetine bayılıyorum canlarım ya nasıl da işkence ediyorlar kızlara. Klasik kore filmi işte resimdeki oppamız göründüğü gibi de değil bu arada :D
0
2 yıldan fazla önce

Nae-sa-rang ssa-ga-ji filmini beğenenler

Nae-sa-rang ssa-ga-ji filmini içeren raflar

Nae-sa-rang ssa-ga-ji filmi hakkında ilgi çekici içerikler