Nae yeojachingureul sogae habnida (Windstruck) (2004) afişi

Nae yeojachingureul sogae habnida (2004)
Windstruck

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Romantik, Dram, Çerezlik
Yönetmen
Ülke
Güney Kore
Süresi
123 dakika
starch Suçluları yakalamaya çok hevesli yeni yetme polis memuresi Kyung, izinli olduğu bir gün sokaktan gelen yardım yakarışlarına kulak vererek; kapkaççının peşine düşer. Kyung peşine düştüğü adamı yakalar fakat yakaladığı adamın yanlış adam olduğunun çok geçmeden farkına varır.. Evet, belki yanlış adamı yakalamıştır ancak ondan hoşlanmıştır. Özür dileyeceği yerde, adamla yakınlaşmak için; ortada anahtarı olmayan bir kelepçeyi geçirir kollarına...

Yorumlar

Rainbow profil resmi
Rainbow
Ülke olarak gelenek ,görenek,kültür,inanç bize uymasa da senaryoları tutuluyor..Eğlenceli buluyoruz bu sevimli insanları :))Rüzgarın dili aşkın dili olarak işlenmiş filmde..Her rüzgar estiğinde sevgilisi onu hatırlamasını istiyor..Dediğim gibi ülke doğa olaylarına inanıyor ,inançları bu ve bunu aşağı yukarı her Güney Kore sinemasında görüyoruz..Filme gelince EVET güzel :)) İzleyin renk bulursunuz :)
1
4 ay önce
lollytop profil resmi
lollytop
klasik duygusal aşk filmlerinde ne varsa bu filmde de o var. bu kadar. eğer kolay kolay beğenmeyen iyi bir izleyiciyseniz bu filmi de beğenmeyeceğinizi düşünüyorum. my sassy girl tarzında başları ikinci yarıda hiç beklemediğiniz şeyler oluyor ama bu olanların filmi güzelleştirdiğini söyleyemem. filmin başarılı bir hikayesi yok işleniş şekli daha da başarısız hale getirmiş. asyalıların genelde yaptığı bir şey var aşk filminde aşkla ilgili sıkıcı bir hikaye ya da deyim tarzı bir şey oluyor filmin başında sonunda bunu size sunuyorlar. bu huylarını da sevmediğimden filmi beğenmedim.
0
3 yıl önce
eda profil resmi
eda
sevgi zehirlenmesi yaşadım sanırım öyk :/
1
3 yıl önce

Nae yeojachingureul sogae habnida filmini beğenenler

Nae yeojachingureul sogae habnida filmini içeren raflar

Nae yeojachingureul sogae habnida filmi hakkında ilgi çekici içerikler