Müthis yemek (Naked Lunch) (1991) afişi

Müthis yemek (1991)
Naked Lunch

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Gizem
Yönetmen
Ülke
Kanada
Süresi
115 dakika
slymndgn Tekdüze bir hayatı olan böcek ilaçlayıcısı Bill aslında bir yazar olmak istemektedir. Ama geçindirmesi gereken bir evi, bakması gereken bir karısı vardır. Karısı Joan'ın evdeki böcek ilaçlarıyla kafayı bulduğunu ve bağımlı olduğunu öğrendiğinde Bill de ona katılacak ve gözünün önünde başka bir dünyanın kapıları açılacaktır.Bu sanrılarla bezeli fantastik dünya, yeni tanışacağı Dr. Benway'ın dev bir kırkayakın etinden elde ettiği bir uyuşturucuyu Bill'e tattırmasıyla daha da çılgın bir yere dönüşecektir. Artık etrafta dolaşan ve konuşan dev böcekler, karısının onu en yakın arkadaşları Hank ve Martin ile aldattığını kulağına fısıldayan ayaklı daktilo makineleri bu yeni gerçekliğin standartlarıdır. Bill, kafasına koyduğu bir içki şişesini vurmak isterken karısını öldürür.(sinemalar)

Yorumlar

eminuk profil resmi
eminuk
"Oysa herkes öldürür sevdiğini. " ile başlayarak gireceğim konuya ama maalesef bu defa olaylar çok başka be kardeşim. Zaten "Rasyonel olan her fikir yok edilmelidir." sözüne aldanıp filmi mantığımı dışarıda bırakarak izledim, kafamda deli sorularla baş başayım şu an. Ne diyeyim bi bakın bakalım beğenecek misiniz:)
1
9 ay önce
BOZO profil resmi
BOZO
Tam bir beyin yakma filmi . Filmi anlamak için yönetmenin kafasına girmeniz lazım . Böcek veya örümcek fobisi olanlar izlemesin :) ...
1
1 yıl önce

Naked Lunch filmini beğenenler

Naked Lunch filmi hakkında ilgi çekici içerikler