Oyun (Nerve) (2016)

Oyun (2016)Nerve

Puan 7.5 / 10
Senin Puanın
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
96 dakika
135
5
348
56
muratdnmz profil fotoğrafı
muratdnmz
Black mirror yeni sezon ilk bölüm izler gibi izleyin konu aynı.. haa birde şu ara sıra intahar eden ergen ölümleri oyuna örnek. İyi seyirler sürüklüyor izlenir..
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Tamam konu güzel, önemli bir soruna da dikkat çekiyor ama olmuyor be kardeşim. İki aksiyon, biraz da öpüşme sahnesi koyunca oldu sanıyorsunuz. Öyle ya da böyle vakit geçiriyorsunuz ama film bitince elde var sıfır.
error_outline
3 yıldan fazla önce
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
mavi balina oyunu gibi. ama film kitap uyarlamasıymış.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Hamkon profil fotoğrafı
Hamkon
Güzel bir film. Hem günlük sorunlarımızı anlatıyor hem de çözümü. Ergen işi felan değil. Herkes izleyebilir. Oyunculuklar da iyiydi. Bu arada çok eskiden buna benzer bir kitap okumuştum. Adını unuttum. Eğer adını okuyup hatırlayan varsa yazabilir mi? İyi seyirler.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
film fena değil, ama bildiğin ergen filmi olmuş.. ben daha iyi bir film beklerdim açıkcası.. beklentimi pek karşılamadı.. daha çok gerilimli bir film yapabilirlermiş ama olmamış.. puanım : 6.7
error_outline
4 yıldan fazla önce
sapiksisko profil fotoğrafı
sapiksisko
Bu sosyal ağ sorununun şu an temellerini atıyoruz bir nesil sonra ne hale geleceğiz kim bilir :)
error_outline
4 yıldan fazla önce
ozdemircan21 profil fotoğrafı
ozdemircan21
İzlediğim en gerçekçi filmlerden bir tanesi
error_outline
4 yıldan fazla önce
Neclaa profil fotoğrafı
Neclaa
Rusya' da 130 gencin ölümüne yol açan "ölümcül oyun" un bir başka versiyonu. Bu olayla filmin bir bağlantısı var mı bilmiyorum; fakat Rusya' daki olay gerçek. Günümüzün en büyük tehlikesi olduğunu düşündüğüm konu umarım cümle aleme ders olur.
error_outline
4 yıldan fazla önce
jalapeno profil fotoğrafı
jalapeno
Konu itibariyle çok güzel, fakat senaryoya çok kafa yorulduğunu düşünmüyorum. Bu kadar basit bir senaryosu olmasaydı, daha iyi bir senarist tutsalarmış efsane bir film olabilirmiş. Ama böyle sadece bir ergen filmi. Ayrıca müzik editörünün rezil müzik zevki filmi basitleştirmiş.
error_outline
4 yıldan fazla önce
phoeniks profil fotoğrafı
phoeniks
off fim çok acaipti soluksuz heyecanla izledim inanılmazdı. aslında hakikaten bunlar yakın gelecekte bizi bekliyor maalesef insanlar çok acımasız inanılmaz, akıl dışı geliyor izlerken fakat çok da yabancısı olmadığımız bir ortam internet, sanal dünyada her şey kolay, film de dendiği gibi maskeler,in ardında saklanmak kolay, sonuçlarını düşünen yok çok üzücü bu açıdan bu film çok güzel bir eleştiri olmuş. filmdeki şarkılar çok iyiydi bu arada:)
error_outline
4 yıldan fazla önce
.Morpheus profil fotoğrafı
.Morpheus
Internetin ne kadar güçlü olduğunu kanıtlayan gerilim filmi. Müthiş bir senaryo ve kurgu. Özellikle neon renkler çok fresh bir hava katmış filme. Emma Roberts biraz sönük kalmış. Dave Franco da az bişey abisine çekse çok güzel olacak. Müziklerde filmin temposunu iyice arttırmış. İzleyin.
error_outline
4 yıldan fazla önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Muhteşemdi. Bayıldım. Aksiyonu hiç durmayan yer yer sizi geren konusu bakımından yaratıcı ve kaliteli bir yapım. Kesinlikle tavsiye..
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
mels profil fotoğrafı
mels
Aksiyon dolu harika bir filmdi. Çok beğendim ben :)
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
ecemcelikkol profil fotoğrafı
ecemcelikkol
Film çok eğlenceli, çok heyecanlı, aksiyon hiç durmuyor. Dave Franco çok tatlı. Daha ne olsun. Çok kafa yormayacağım, izlerken gerçekten eğlenebileceğim konusuda ilgi çekici bir film arıyorum diyorsanız bu film tam size göre. Ben çok sevdim :)
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Sezgii profil fotoğrafı
Sezgii
Söylendiği gibi son zamanların moda konularından. Ben Emma ve Dave ikilisini çok yakıştırdım ve beğendim. Son ana kadar bitmeyen bir heyecan vardı. İnternet çılgınlığının çok yakın bir zamanda göreceğimiz yüzü bu aslında. Korkunç ve keşke sadece film olarak kalsa. :)
error_outline
neredeyse 5 yıl önce