Ngo si seoi (Who Am I?) (1998) afişi

Ngo si seoi (1998)
Who Am I?

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Aile Filmi, Komik
Yönetmen
Ülke
Hong Kong
Süresi
108 dakika
Ricky.McFloyd Chan, tüm meslektaşlarının öldüğü bir helikopter kazası tuzağından belleğini yitirmiş olarak çıkan bir ajandır. Olup biteni anlamakta güçlük çekmektedir. Uyandığında kendisini bile hatırlamamaktadır. Afrikada uyanan bu adama Afrikadakiler Adın ne? diye sorunda o da Kimim Ben? diye yanıt verince insanlar ona Kimim Ben demeye başlar. Afrikadan sonra Hollandaya gelen bu adam, bir süre sonra kendisinin büyük bir tuzak içinde olduğunu anlar. Ve şimdi bir sürü insanın ölümüne neden olan bir kaset için savaşacaktır.

Yorumlar

Sefa profil resmi
Sefa
Kanal 7'nin vazgeçilmez filmi :) Yine Jackie Chan'den harika bir aksiyon ve komedi filmi. Kamera arkası görüntüleri ise yine çok güldürdü bu adam çok cesur dostum :)
1 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Jackie Chan'in en iyi filmlerinden birisi. Daha global filmler çekmeye başladığı dönemde bu sefer yolu Afrika'ya düşüyor. Yine kendisini öldürmek için epey bir uğraşmış. Yaptığı insanüstü hareketleri o kadar sıradan gösteriyorki izlerken aslında yapılabilir diyosunuz. Ama filmin sonunda kamera arkası görüntülerini görünce Jackie'nin nasıl bir manyak olduğu daha iyi anlaşılıyor. :) 90lar gençliği mutlaka tvde denk gelmiştir ama hala izlemek çok keyifli.
1 yıldan fazla önce
filmbilir profil resmi
filmbilir
jackie nin muhteşem filimlerinden biri.
3 yıl önce

Ngo si seoi filmini beğenenler

Ngo si seoi filmini içeren raflar

Ngo si seoi filmi hakkında ilgi çekici içerikler