Niyazi Gül Dört Nala (2015) afişi

Niyazi Gül Dört Nala (2015)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
106 dakika
starch Profesör Veteriner Niyazi Gül, çocukluğundan bu yana hayvanlarla arası hep iyi olan, büyük-küçük baş fark etmez tüm hayvanların dilinden anlayan biraz sıradışı bir bilimadamıdır. İnsanların zevki için hayvanlara eziyet edilmesine, avcılığa, gerçek kürk tüketimine sonuna kadar karşıdır. Üniversitede dersleri hep eğlenceli geçen Niyazi Gül'ün bir de Hediye adında bir çalışanı vardır. Hediye hem Niyazi Gül'ün tüm işlerine koşturur hem de yıllarını verdiği gizli formülü bulması için deneylerine yardım eder. İzmir'de kendi halinde yaşayan Niyazi Gül'ün mütevazı hayatı Sultan Şahmerdan ve Rıza Kabakoz'un atlarını yarıştırma iddiası ile allak bullak olacaktır! Sevilen oyuncu Ata Demirer'in 15 yıl önce Korsan TV'de skeçler halinde televizyon ekranlarında sergilediği ilk yerleşik tiplemelerinden biri olan Veteriner Niyazi Gül karakterinin beyazperdedeki maceralarını konu alan filmin yönetmenliğini ise Ata Demirer'in projelerinden aşinası olduğumuz Hakan Algül üstleniyor. Filmde Ata Demirer ve Demet Akbağ dışında Şebnem Bozoklu, Ayşenil Şamlıoğlu, Levent Ülgen, Ferit Kaya da rol alıyor.

Yorumlar

starch profil resmi
starch
Niyazi Gül, Ata Demirer'in Korsan TV programında canlandırdığı en sevdiğim karakterlerden biriydi. Böyle programlar beyazperdeye uyarlandığında ayn tadı vermiyor, o yüzden beklentim düşüktü Bir Eyvah Eyvah değilse de izlenmeyecek kadar kötü değildi. Benim için artısı; Güzel İzmir görüntüleri ve hatta Kibariye'nin bir şarkısı oldu.
1
2 ay önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Orta halli güldürü.
1
2 ay önce
eskon profil resmi
eskon
Ata Demirer kötü film çekmez, kabul! Fakat çok bir şey de beklemeyin.
0
7 ay önce
alicancam profil resmi
alicancam
Çok güzel olabilirmiş ama tam olmamış gibi.
0
1 yıl önce
BELIT profil resmi
BELIT
niye böyle bir filmi izledim ki ??
1
1 yıldan fazla önce
Seda.. profil resmi
Seda..
eyvah eyvahtan sonra Ata'dan beklentim büyüktü ama sıfır beklentiyle de izleseydim yine de beğenmezdim, üniversite sahneleri dışında maalesef olmamış. tam bir hayal kırıklığı..
0
1 yıldan fazla önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
niyazi gül dört nala filmini sinemada seyretseydim neden o parayla bir ata şeker almadım diye üzülürdüm ..hayalkırıklığı :):(
0
2 yıldan fazla önce

Niyazi Gül Dört Nala filmini beğenenler

Niyazi Gül Dört Nala filmini içeren raflar

Niyazi Gül Dört Nala filmi hakkında ilgi çekici içerikler