Ask Engel tanimaz (Notting Hill) (1999)

Ask Engel tanimaz (1999)
Notting Hill

Puan Like 8.5 / 11 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
124 dakika
tugced profil resmi
tugced
Sıradan,konu ilerledikçe sıktı komik tarafı oldukça azdı içi ısıtan bi aşkta yoktu normaldi yani
1 yıl önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
Ben Notting Hill'den ,sen Beverly Hills'ten diyerek William (Hugh Grant ) belki de aşklarının arasındaki engeli tanıyordu ama sonradan öğrenecekti ki AŞK ENGEL TANIMAZ :)) (Aslında bu bana bi nevi İngiltere'nin mütevaziliğini,Amerika'nın şöhreti yüceliğini,aristokratlığını sunuyormuş gibi geldi..Özellikle Anna 'nın ( Julia Roberts) bir sahnede İngilterede dönem filmi çekimleri bakın İngiltere eski dönemleri ne kadar şeker ,tatlı der gibiydi :)) ) Teması aslında kültür çekişmesi ,bi nebze ünlü şahıs-sıradan şahıs tartışması olabilir..Hoş vakit geçirten filmlerden :)
neredeyse 2 yıl önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Tatlı ve sevimli bir film. Julia Roberts'a tekrar tekrar hayran kalmamak da
elde değil.
2 yıl önce
Selenora profil resmi
Selenora
Duygularımda iniş ve çıkışlar yaşadığım bir film oldu. Genel olarak yüzümde bir gülümsemeyle izledim ama bazı sahneler var ki kahkaha atmamak için tutamadım kendimi. Ben Julia Roberts'i seviyorum ve hangi filmde oynasa o filmi sevmem için bir sebep yaratıyor. Hugh Grant'a gelince mimiklerinin tatlılığı diyorum ve susuyorum :)
neredeyse 3 yıl önce
Bhrpst profil resmi
Bhrpst
maalesef sürreal! bir hikaye ve sürreal düzeyde tatlı bir film. bu kadar etkileyici bir film olduğunu tahmin etmiyordum,altından çok mayhoş duygular çıktı :) julia roberts her seferinde kendine hayran bırakıyor ama burada hikaye daha çok hugh grant odaklıydı bence ve başından sonuna takındığı o şaşkın ifadeyi çok sevdim. her ikisi de, yan karakterler de hikaye de çok tatlıydı. julia roberts'ın geç kaldıklarımdan olmuş,ertelemeden izleyin derim. iyi seyirler şimdiden.
3 yıldan fazla önce
Agarta profil resmi
Agarta
yılların eskitemediği filmlerden
neredeyse 4 yıl önce
muratalkas profil resmi
muratalkas
Yıllar geçsedee unutamam bu filmi...
neredeyse 4 yıl önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Julia Roberts'i hiç sevmiyorum ya. Yavan geliyor. Çok övüldü film merak ettim, klasik geldi. Birkaç tatliş sahnesini çok sevdim :D
neredeyse 4 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
Canım filmim,sana bi yorum yazmak şart :) ne zaman güzel birşeyler görüp hissetmek istesem bu filmi izlerim çünkü,Julia Roberts'ın en güzel hali,Hugh Grant'in o muhteşem ingiliz aksanı,o sıradan ama doğal diyaloglar,dostlar,aşklar meşkler,güzel olan her şey bu filmde..
4 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Biraz komik, biraz hüzünlü hoş bir aşk hikayesiydi. Absürd yan karakterler de oldukça güzeldi :) 7/10
4 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Bilmiyorum bana biraz fazla sıradan ve biraz sıkıcı geldi. Bu tarz romantik filmler sanırım pek bana göre değil ben biraz daha içinde orijinallik ve gizem bulunan romantik filmleri tercih ederim. Ama filmde güldüğüm ve beğendiğim güzel saheler vardı beklenti yüksek olmadığı sürece beğenilebilir bence. Rhys Ifans çok iyiydi. Belki burcst biraz kızacak ama açıkçası Julia Roberts' ı hiç sevmem ben tamam kendini kanıtlamış başarılı bir oyuncu ama ban her zaman uzak ve biraz şımarık gelmiştir :D Bu filmde de oldukça gıcık oldum.
4 yıldan fazla önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
MÜTHİŞ DUYGUSAL BİR HİKAYE Hem Julia Roberts hem Hugh Grant harika oynamış. Özgün bir senaryoyu kaliteli bir şekilde işlemişler. Yani sıradan bir zengin kız fakir oğlan hikayesi değil.
4 yıldan fazla önce
eergil profil resmi
eergil
defalarca izlediğim, tek romantik-komedi.
neredeyse 5 yıl önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
o muhteşem güzelliğin zirveye ulaştığı .. harika film .. ve herkes bunu bir kez de olsa diler sanırım :) ama o kadınlara sahip olanlar bir kitapçı değil hep çok fazla paraları olan adamlar olur ..
5 yıl önce
Ovuzo profil resmi
Ovuzo
Julia Roberts'ın bilinen yıldız halinin altında ne gibi hisler yattığını da anlatan, o çok sevilen yıldızların da birer insandan fazla bir şey olmadığının altını çizen son derece keyfili ve komik bir film. Rhys Ifans'ın karakterini unutabilene aşkolsun
5 yıldan fazla önce