Ask Engel tanimaz (Notting Hill) (1999) afişi

Ask Engel tanimaz (1999)
Notting Hill

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
124 dakika
Sezgii Anna Scott, bütün dünyaca tanınan ünlü bir aktördür. O dünya film yıldızlarının en çok tanınanıdır. Magazin dergilerinde hep onu kapaklarda yayınlıyorlardır ve bu yüzdende ondan herkesin haberi oluyordur. William ise bir kitapçı çalıştıran biridir ve işleride bu ara pek iyi değildir. Onun kötü bir de ev arkadaşı vardır ve aşk konusunda da oldukça kötüdür. Notting Hill'de onlar karşılaşacak Anna ve William en son düşündüğü şeyde aşk olacaktır.

Yorumlar

Selocan profil resmi
Selocan
Duygularımda iniş ve çıkışlar yaşadığım bir film oldu. Genel olarak yüzümde bir gülümsemeyle izledim ama bazı sahneler var ki kahkaha atmamak için tutamadım kendimi. Ben Julia Roberts'i seviyorum ve hangi filmde oynasa o filmi sevmem için bir sebep yaratıyor. Hugh Grant'a gelince mimiklerinin tatlılığı diyorum ve susuyorum :)
2
9 ay önce
Bhrpst profil resmi
Bhrpst
maalesef sürreal! bir hikaye ve sürreal düzeyde tatlı bir film. bu kadar etkileyici bir film olduğunu tahmin etmiyordum,altından çok mayhoş duygular çıktı :) julia roberts her seferinde kendine hayran bırakıyor ama burada hikaye daha çok hugh grant odaklıydı bence ve başından sonuna takındığı o şaşkın ifadeyi çok sevdim. her ikisi de, yan karakterler de hikaye de çok tatlıydı. julia roberts'ın geç kaldıklarımdan olmuş,ertelemeden izleyin derim. iyi seyirler şimdiden.
3
1 yıl önce
Agarta profil resmi
Agarta
yılların eskitemediği filmlerden
3
1 yıldan fazla önce
muratalkas profil resmi
muratalkas
Yıllar geçsedee unutamam bu filmi...
0
1 yıldan fazla önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Julia Roberts'i hiç sevmiyorum ya. Yavan geliyor. Çok övüldü film merak ettim, klasik geldi. Birkaç tatliş sahnesini çok sevdim :D
3
1 yıldan fazla önce
burcst profil resmi
burcst
Canım filmim,sana bi yorum yazmak şart :) ne zaman güzel birşeyler görüp hissetmek istesem bu filmi izlerim çünkü,Julia Roberts'ın en güzel hali,Hugh Grant'in o muhteşem ingiliz aksanı,o sıradan ama doğal diyaloglar,dostlar,aşklar meşkler,güzel olan her şey bu filmde..
4
2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Biraz komik, biraz hüzünlü hoş bir aşk hikayesiydi. Absürd yan karakterler de oldukça güzeldi :) 7/10
2
2 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Bilmiyorum bana biraz fazla sıradan ve biraz sıkıcı geldi. Bu tarz romantik filmler sanırım pek bana göre değil ben biraz daha içinde orijinallik ve gizem bulunan romantik filmleri tercih ederim. Ama filmde güldüğüm ve beğendiğim güzel saheler vardı beklenti yüksek olmadığı sürece beğenilebilir bence. Rhys Ifans çok iyiydi. Belki burcst biraz kızacak ama açıkçası Julia Roberts' ı hiç sevmem ben tamam kendini kanıtlamış başarılı bir oyuncu ama ban her zaman uzak ve biraz şımarık gelmiştir :D Bu filmde de oldukça gıcık oldum.
1
2 yıl önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
MÜTHİŞ DUYGUSAL BİR HİKAYE Hem Julia Roberts hem Hugh Grant harika oynamış. Özgün bir senaryoyu kaliteli bir şekilde işlemişler. Yani sıradan bir zengin kız fakir oğlan hikayesi değil.
1
2 yıldan fazla önce
eergil profil resmi
eergil
defalarca izlediğim, tek romantik-komedi.
1
2 yıldan fazla önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
o muhteşem güzelliğin zirveye ulaştığı .. harika film .. ve herkes bunu bir kez de olsa diler sanırım :) ama o kadınlara sahip olanlar bir kitapçı değil hep çok fazla paraları olan adamlar olur ..
2
neredeyse 3 yıl önce
Ovuzo profil resmi
Ovuzo
Julia Roberts'ın bilinen yıldız halinin altında ne gibi hisler yattığını da anlatan, o çok sevilen yıldızların da birer insandan fazla bir şey olmadığının altını çizen son derece keyfili ve komik bir film. Rhys Ifans'ın karakterini unutabilene aşkolsun
1
3 yıldan fazla önce

Notting Hill filmini beğenenler

Notting Hill filmini izlemek isteyenler

Notting Hill filmini içeren raflar

Notting Hill filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön