Sihirbazlar Çetesi (Now You See Me 2) (2016)

Sihirbazlar Çetesi (2016)
Now You See Me 2

Puan Like 8.0 / 26 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Gizem, Şaşırtan
Yönetmen
Ülke
Fransa
Süresi
129 dakika
Ovuzo Hemen herkesi büyüleyen Robin Hood stili gösterilerinin ardından bir sene geçen ekip bu sefer yine imkansız gibi görünen bir gösteri ile geri dönme hazırlığında. Atlılar çetesi geri dönüşünü müjdeleyen gösteri ile kaçmanın onlar için çocuk oyuncağından farksız olduğunu kanıtlayacaktır. J. Daniel Atlas, Merritt McKinney, Jack Wilder ve grubun yeni üyesi Lula ile birlikte, yeni gösterilerini Owen Case’i ifşa etme umuduyla sergilerler. Bu sefer FBI özel ajanı Dylan Rhodes’un da yardımını almışlardır fakat Rhodes'un ekibe katılımı gösteri öncesi ifşa olur; ve planlar geri teper.

Yorumlar

arifcicek profil resmi
arifcicek
Mecnun'un dediği gibi "hep bir oyun, oyun içinde oyun" ama biz bu oyunuz bozarız.
İlk filmi izledikten sonra yapılan gösterilere o kadar şaşırmıyorsun. Birden Çin sahneleri ortaya çıkınca bir oha diyorsun ama sonunu ve Morgan Freeman'ı tahmin edebiliyorsun. Bu arada Lula ilk filmdeki kızdan daha iyi olmuştur. Hatta taş kağır makastır. İlk filmi seven izleyebilir.
6 ay önce
.Simurg profil resmi
.Simurg
İlki kadar başarılı değil.
6 ay önce
alicancam profil resmi
alicancam
ilk film tadında güzel olmuş. biraz daha fazla gösteri fena olmaz aslında. umarım 3. de çok daha fazla gösteri olur :)
1 yıl önce
Selocan profil resmi
Selocan
Öncelikle söylemeliyim ki bayılıyorum bunlara ya ! Filme gelince izlerken inanılmaz keyif aldım ve filmin ilk yarısında şaşırdığım çok nokta oldu yani bunu başardılar ama sonrası için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Çünkü dikkat gerekmeden fark edilecek hatalar yapmışlar ya da bilerek mi yapmışlar izleyiciler tahmin etsin diye , sanmıyorum ama olumlu düşünmek istiyorum. Çünkü sonlarda heyecanım bu yüzden büyük düşüş yaşadı. Çünkü rahatlıkla ''ha kesin şöyle bir durum var'' dedim ve arkama yaslanıp rahatça izledim. Ama bunun olmaması gerekiyordu çünkü ilk filmde heyecandan yerimde duramıyordum. Birçok kişi mantık hataları için eleştiri yapmış açıkçası ben pek takılmadım o noktalara ki bana göre filme renk katan şeyler. Film kesinlikle harika sadece işleyiş zayıf kalmış ilk filme göre. Ama tabiki hayran kaldım ;)
2 yıl önce
slymndgn profil resmi
slymndgn
film aynı kalitesini bozmadan devam etmiş yine beni şaşırtmayı başardı darısı 3.filme beklemedeyiz :)
2 yıl önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
muhteşem bir film.. bellek sahnesi show u muhteşemdi.. ama ilk filmi daha güzel daha efsaneydi.. filme puanım: 8.0
2 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
ilk film çok beğendiğim bir filmdi bu filmde etkileyici we güzel sahneleri olan bir yapımdı ama kesinlikle ilk film çok daha iyiydi pek bir şey eklediğini düşünmüyorum belki de ondan daha iyi değildi yani öyle bir filmin dewam filmi çıtayı yükseltmelidir aynı sewiyede ya da daha aşağısında tutmamalı diye düşünüyorum we tabi Isla Fisher'ın yeri de maalesef doldurulamamıştı ama tabi yine de film güzeldi yani kısaca şöyle özetliyim ilk film kadar güzel olmasa da bu da seyir zewki iyi olan iyi bir filmdi :)
2 yıldan fazla önce
ecemcelikkol profil resmi
ecemcelikkol
İlk filme bayılmıştım. İkinci film umarım ilkinin aynısı olmaz, üzerine bir şeyler eklerler demiştim ki beklentimi karşıladı. En az ilk filmi kadar güzeldi. Heyecan dorukta 3. filmi beklemekteyim :)
2 yıldan fazla önce
Oznurr profil resmi
Oznurr
çok daha eğlenceliii
2 yıldan fazla önce
Turkeywood profil resmi
Turkeywood
ilk filmini begenenler bunuda begencektir. bazı yerler yavastı ama güzel!!!
neredeyse 3 yıl önce
deryacengiz profil resmi
deryacengiz
merakla 3ü bekliyorum :)
neredeyse 3 yıl önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
İlk filmdeki ekibin yeni bayan üyesi Lizzy Caplan'ın karakteri daha soğuk bir karakter olarak yer alsaymış daha güzel olurmuş. Bu haliyle pek ısınamadım ama yine de devam filmi olarak başarılı bir film. İlkinde o su gibi akıp giden atmosfer yerine bu filmde daha dolambaçlı bir yol seçmişler.
neredeyse 3 yıl önce
heheka profil resmi
heheka
Benim için hayal kırıklığı bi film oldu.Sihirbazlık numarasından çok görsel şova dönmüş. ilk filmde gösterilen dylan ve babasının olduğu sahneyi tamamen unutmuş olmalılarki flashbackte aynı karakterleri kullanma zahmetine bile girmemişler :D filmi ayrıntılara takılmadan mantık hatalarını görmezden gelerek izlerseniz keyif alabilirsiniz çünkü gerçekten çok güzel bi oyuncu kadrosu var, ama ne yazıkki kurgu bakımından vasat
neredeyse 3 yıl önce
tugberto profil resmi
tugberto
Olmamış.
neredeyse 3 yıl önce
UNALILK profil resmi
UNALILK
Bu seriyi seviyorum... İkinci filmde de tempo düşmedi yine aynı güzellikte bir film olmuş... ben daha fazla film istiyorum bu seriden :)
neredeyse 3 yıl önce
mels profil resmi
mels
Evet filmi çok beğendim. Ancak ilk filmi kadar kaliteli değil. Tahmin edilebiliritesi ilk filmden çok çok yüksek ve "wow!" dedirttiremedi maalesef bu sefer. Oyunculara gelince... Daniel oynadığı rolün hakkını vermiş gerçekten,çok beğendim. Lula karakterini canlandıran kızın oyunculuğunu da çok beğensem de gruba çok çabuk dahil olmadı mı? Ayrıca grup da hiç yadırgamadı. Ama ben bu durumu birazcık yadırgamış olabilirim. Bütün bu olumsuzluklarına rağmen benden bir kalp❤ almayı başardı ama :D
neredeyse 3 yıl önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
açıkçası ben de ilk filmi çok daha etkileyici bulmuştum ama bu film de heyecanlı etkileyici aksiyonu bol şaşırtıcı bir film olmuş.
neredeyse 3 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
İlk filmdeki o farklılık , o ifşalar olmasada yinede iyiydi. Olaylar artık intikama ve örgüt işlerine dönmeye başlamış o yüzden çok etkileyici değildi. Yinede güzel İzlenilebilir.
neredeyse 3 yıl önce
Agent47 profil resmi
Agent47
yer yer ''yok artık'' dedirtse de izlemesi keyifli, eğlenceli ve akıcı bir film olmuş.
neredeyse 3 yıl önce
ringhiogennaro profil resmi
ringhiogennaro
Yani biraz abartılmış. Olay sihirbazlıktan çıkmış iyice fantastik bir hikayeye dönmüş hele ki o kart oyunlarına güldüm artık.
neredeyse 3 yıl önce
sezgo profil resmi
sezgo
"Aman Allahım bugüne kadar izlediğim en efsane filmdi" dedirten filmlerden biri oldu bu :)) Ağır tavsiye ediyorum seriyi :)
neredeyse 3 yıl önce
lews profil resmi
lews
İlk filmi kadar güzeldi,aksiyonu gizemi devamlı canlı tuttular. Kadro zaten iyi üstüne daniel reddcliffe de değişik bir rolle karsımıza cıkıyor.Lizzy Caplan'ın oyunculugunuda beğendim . İlki filmi sevenler bunuda aynı heyecanla izleyecektir.
neredeyse 3 yıl önce
Yigitsakarya profil resmi
Yigitsakarya
İlk olarak uyarıyla başlayayım, ilk filmi izlemediyseniz ben anlarım ehehe diye direkt izlemeyin hiç keyif almazsınız.Keza karşılaştırmalı da bir yorum yapacağım o yüzden bu yorumu ilk filmini izlemeden okuyorsanız kapatın ve hemen ilk filmi izleyin(inanılmazdı).

Gel gelelim bu 2. filmine. Holywood klasiği olarak 2. filmde batırmalar meşhurdur. O kadar kötü olmasa da 1. Filmin devam filmi olma dışında bir şey olmamış. Tahmin edebilirlik en üst safada. Oyuncudaki değişiklik senaryoya yedirilemeden ortaya konmuş. İlk filmde belki hatırlarsınız film "https://www.youtube.com/watch?v=vKE6rdOs8Pc" havasındaydı. Fakat bu filmde ifşa yerine daha çok aksiyon üstünde durulmuş. Bu yüzden ortalama bir aksiyon filminden fazlasına geçemeyecek gibi duruyor maalesef.

Yine de severek izledim.
Ps: Morgan Freeman'nın yüzünde bir tane daha çil oluştu.
https://www.youtube.com/watch?v=J8mTwCRZLWA
neredeyse 3 yıl önce
KlaketKafa profil resmi
KlaketKafa
En az ilki kadar güzel bir devam filmi olmuş ;) Ps: İlk filmde olduğu gibi acaba post-credit var mıdır diye boşuna beklemeyin. Yok. Tecrübeyle sabit -_-
3 yıl önce
Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
Keyif alacağınız bir film. Senaryo ne kadar basit olsada film kendini izlettiriyor. Müzikler ise harikaydı. Proje x benzeri müzikler beni benden aldı. Birinci film kadar etkileyici olmasa da keyifli bir yapım.
3 yıl önce
mtufan profil resmi
mtufan
İlk filmin formülünü kullanmışlar küçük şovlar büyük şova hazırlık niteliğinde. Ve büyük şovun hazırlığını gösteriyorlar harika ve zor birşey. Tabi bunu risksiz olsun diye yapmışlar zaten tutan bir filmi risk olmadan tekrar çekilmiş gibi hissettim Nasıl olsa tutacak demişler :) Seyri gayet iyi herşeyi bilen atlıları bu sefer doğaçlama yapmak zorunda. Bir öncekine nazaran yazan ve yönetenin çok daha zorlandığı açık.
3 yıl önce
GokhanOkutan profil resmi
GokhanOkutan
her ne kadar zorlama bir senaryosu olsa da gayet keyifli bir filmdi. artık sonlara doğru zaten şaşırmıyorsunuz tahmin edilebilir şeyler oluyor fakat film güzel eğlendiriyor izlerken.
3 yıl önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
İlk filmin enerjisini vermese de ben sevdim. Fazla şaşırtma çabası olduğu için artık seyirci olayları tahmin etmeye başladı. Bu biraz sıkıntılı bir durum zaten şaşırma beklentisiyle gittiğimiz için senaristlerin işi daha da zor görünüyor :D Görsellik, akıcı sahneler açısından da hoştu. ^^ :D
3 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Pek muhteşem bulmadım şahsen. İlk 20 dk biraz filme alışmakta zorlandım ve ilk filmini andım ama 20 dk sonrası gerçekten aksiyonu, görselliği ve zeka dolu senaryosu ile sarmaladı diyebilirim. Yine de abartılı buldum. Yani özellikle sonlara doğru artık o şaşırtmaya çalıştıkları hiç bir şeye şaşırmadığımı fark ettim. Tahmin edilebilir olmaya başladı film bir zaman sonra. Çünkü seyirciyi sürekli bir şaşırtma telaşı vardı filmde. Evet ilk filmini daha çok sevmiştim. Kesinlikle o daha iyi. Yine de izlenir. Boş zamanınız olursa sinemada izlemenizi tavsiye ederim. Ama yok evde izlerim derseniz de çok şey kaybetmezsiniz. Neyse hayırlı seyirler :D
3 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Sinemada izlemelik, eğlencelik, sürprizlik bir film işte. Çok da bir şey beklememek lazım. Bol bol şatafat, şov, bir sürü ışık, koşuşturmaca göreceksiniz. Seyirciyi her dakika şaşırtmak için yapmadıkları kalmamış. Hal böyle olunca hiçbir şeye şaşırmıyorsunuz. Oyunculara gelince de, şu yeni katılan, devamlı sempatik olmaya çalışan kızı çok itici buldum. Neyse "para harcadık, para kazanalım. " maksatlı yapılmış bir film. Arkadaşlarla "ne yapsak, ne yapsak " dediğiniz bir gün tercih edebilirsiniz.
3 yıl önce

Now You See Me 2 filmini beğenenler

Now You See Me 2 filmini içeren raflar

Now You See Me 2 filmi hakkında ilgi çekici içerikler