Sihirbazlar Çetesi (Now You See Me) (2013)

Sihirbazlar Çetesi (2013)Now You See Me

Puan 8.3 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
115 dakika
2466
61
5410
410
Özet Fragman Beğenenler
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Şöyle ağız tadıyla, tadına doya doya izleyebileceğiniz, şaşırtıcı, entrikalı bir filme ihtiyacınız varsa burdan buyurun ?
error_outline
Cardelia profil fotoğrafı
Cardelia
Zekice tasarlanmış bir film. Şaşirtikca şaşırtıyor sonunda hadii bee diyip ayakta alkışlayasınız geliyor.
error_outline
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Oyun içinde oyun barındıran sizi her dakika şaşırtan oldukça kaliteli bir yapım. İsimlerde oldukça güzel.
error_outline
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Hayatınızı değiştirecek değil de izlerken eğlenebileceğiniz bir film. Detaylara çok takılmadan izlenirse keyif veriyor. Ekibin uyumu çok iyiydi. Rolünde yadırgadığım kimse olmadı. Aslında tam dizilik bir havası da yok değil.
error_outline
colorful profil fotoğrafı
colorful
Uzun bir zaman sonra bir filmin künyesini hiç araştırmadan oturup izledim. Her ne kadar; soygun, kaçma-kovalamaca vb. gibi aksiyon unsurlarının bolluğu filmin ritmini izleyici için baştan sona diri tutmuş olsa da; hikaye, felsefesini "sihir, büyü, illüzyon, illuminati" gibi hurafe kavramlara dayandırmış ve bu konulara uzak duranlar ya da ilgisini çekmeyenler için bir zaman kaybı yaratmıştır/yaratacaktır- diye düşünmekteyim. Ayrıca filmin iki yerinde alaycı bir tavırla vurgulanan "insanların bu konulara(sihir, vs.) olan zaaflarından ve zayıflığından faydalanmak" mesajının izleyiciye(yani yine biz insanlara) oluşturulan karakterlerin zeka seviyelerine işaret olarak yedirilmeye çalışılması da gülünç ve korkakça bir tavır. Neyse tüm bunları elimizin tersiyle bir kenara itersek; çok keyifli, çok sürükleyici, çok güzel, çok çok çoo...k bir film sizleri bekliyor! hemi de sonu sürprizli!!
error_outline
mtufan profil fotoğrafı
mtufan
Her sahnesinin filmin bütünlüğüne katkıda bulunduğu nadir filmlerden. Olayın gidişatı boyunca eksik bıraktıkları yer hiç yok. Yada ben görmedim. Eğlendiren merak ettiren ekrana kilitleyen hatta büyüleyen film :) eksik bırakılan sahne yok beklentiyi aşan film.
error_outline
smyye.atakul profil fotoğrafı
smyye.atakul
hiç sıkılmadan izlediğim gayet başaralı çok güzel bi film
error_outline
filmkolaj profil fotoğrafı
filmkolaj
ne desem spoiler olur, sadece arkanıza yaslanın ve bu şöleni izleyin, tabi böyle bir şey mümkünse :)
error_outline
MinDFoRCe profil fotoğrafı
MinDFoRCe
Oldukça sürükleyici ve nasıl bittiğini anlamadığım, akışkanlığı en iyi filmlerden biri. 2.cisi çekilecek sanırım. Bu yüzden bazı soru işaretlerimi şimdilik dillendirmeyeceğim. Morgan Freeman'ın hapse girmesi vs.. Belki ikinci filmde başka bir çözüme kavuşur. Zenginden alıp fakire verme, intikam ve romantizm (dozu az da olsa) karışımı olması da başarılı idi. 1080p'nin hakkını verdi :) Sonunu hakikaten tahmin edememiştim. Tavsiye ederim. ''Ne kadar yakından bakarsan o kadar az şey görürsün'', ''Şimdiye kadar hiçbir şey kilitlenememiştir.'' filmde öne çıkan iki replik oldu.
error_outline
raintimex profil fotoğrafı
raintimex
Çok mükemmel bir film izleyenler pişman olmaz bence :) ikincisini bekliyorum sabırsızlıkla
error_outline
b.u.r.c.u profil fotoğrafı
b.u.r.c.u
Çok sürükleyici ve güzel bi film,özellikle o numaralara bayıldım,en çok da baloncuklu kısma :) fransız tatlısı Melanie Laurent, deneyimsiz interpol ajanı rolüne çok yakışmış, çok ciddi bi soruşturmanın ortasındaki gülüşleri,halleri tavırları yerçekimsiz ortamda aksiyon filmi izliyim ama romantik komedi tadı versin diyenler için bire bir :) her bir karakter ayrı ayrı ilgi çekici,sonu da sürprizli,izleyin :)
error_outline
Brook profil fotoğrafı
Brook
Güzel bir filmdi. Bir saniye bile sıkılmamıştım. İlginç yöntemler de vardı sihirbazlık konusunda. Keyifli vakit geçirecektir izleyenler :)
error_outline
mhmtayz profil fotoğrafı
mhmtayz
Prestij filmini çok sevmemden dolayı mıdır bilmiyorum ama bana sürekli prestiji hatırlattı. abartılmayacak derecede güzel.
error_outline
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
Mükemmel kadrosu tam olarak isteneni vermese de bence gayet başarılı olmuş. Sürpriz finallere ve sihirbazlıktan hoşlananlara kesin önerimdir. İkincisini dört gözle bekliyorum.
error_outline
sabriayes profil fotoğrafı
sabriayes
bu filmi begenenlere "Hustle" adlı diziyi önerebilirim. her bölümü bunun gibi ayrı bir film sayılır. film içinse eh işte diyorum. fena sayılmaz.
error_outline