Once (2007)

Once (2007)

Puan 7.9 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İrlanda
Süre
86 dakika
380
14
1162
551
Eternity profil fotoğrafı
Eternity
Nereden aklıma geldi bilmiyorum şimdi ama bu film benim lise yıllarıma denk gelir, o zaman şarkılarını çok sevdiğimden filmi 2 kere seyretmiş, bir daha da hiç izlememişim. Aradan 16 yıl geçtikten sonra birden "aa böyle güzel bir film vardı" dedim.
error_outline
4 ay önce
Ecemkayaa profil fotoğrafı
Ecemkayaa
sıcacık bir film
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Şahane soundtrack'lere sahip, her biri bir yerden dokunur dinleyene.. Masal gibi.. Her bir duygunun ayrı bir melodisini dinleyeceğiz bu müzikali kaçırmayın.
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
Eternity profil fotoğrafı
Eternity
Afişini gördüğüm anda beynimde "falling slowly" çalan film. Gerçekten başarılı bir müzikal işiydi. Yönetmen, diğer filmlerinde de benzer tonlarda çalıştı ama başarılı olamadı.
error_outline
2 yıldan fazla önce
Laylaylom profil fotoğrafı
Laylaylom
İzlerken film değil de bı pencereden insanları izliyormus gibi hissettim. Film o kadar gerçek hissettiriyor yani. Abartısız oyunculukları ve müthiş şarkılariyla tertemiz bı filmdi. Güzel müziğe doymak için bile izlenir.
error_outline
3 yıldan fazla önce
umrant profil fotoğrafı
umrant
Kalbimi buran bir film oldu,garip ,hüzünlü ,...Toparlarsak hayat gibi bir film.Ayakları yere basan romantizm filmleri arasında yeri,şarkılarıyla da hafızalara işlenmeyi hakkediyor...
error_outline
3 yıldan fazla önce
Selenora profil fotoğrafı
Selenora
Öncelikle sevmediğim kısmı söyleyim, çekim teknikleri bakımından kötüydü.Çoğu yerde kameranın titreyişi o kadar çoktu ki rahatsız oldum fazlasıyla. AMAA... O kadar doğal,gerçekçi,samimi bir filmdi ki.. Tamamen hayat gibi.. Abartı yok, ben senaryoyum diye bağıran hiçbir noktası yoktu. Böyle sanki arkadaşlarınızla eski videolarınızı izliyormuş gibi,anıların sıcaklığını taşıyordu. Ah o müzikler özellikle! Gerçekten çok çok tatlı bir filmdi
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Sade ve çok içten muhteşem bir filmdi. Altyazılı izlemenizi tavsiye ederim çünkü müzikleri anladığınızda film daha anlamlı oluyor. Kısacası kendinizi müziğin akışına bırakın.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Hollyy profil fotoğrafı
Hollyy
Aşkın,duyguların ve müziğin en güzel hallerine içten samimi şekilde tanık oluyorsunuz film boyunca. Müzik bütün duygularınıza tercüman oluyor.
error_outline
5 yıldan fazla önce
Oktay221B profil fotoğrafı
Oktay221B
karakterleri gibi yalın samimi bir film
error_outline
6 yıldan fazla önce
Bhrpst profil fotoğrafı
Bhrpst
klip gibi.
error_outline
6 yıldan fazla önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
Ben çok sevmiştim izlediğim zaman. Temelinde müzik olan her şey güzeldir benim için. Bu işle ilgilenen az da olsa kıyısında yer alan insanlara daha etkili dokunan bir filmdi. İzleyin mutlaka.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
Lessienn profil fotoğrafı
Lessienn
Gününün dörtte üçünde müzik dinleyen,kulaklıkla yaşayan ben için şiir gibi bir filmdi.Sıcacık,samimi...
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
mrtks89 profil fotoğrafı
mrtks89
Müzik dinlemek ile film izlemek arasında kararsız kaldıysanız bu filmi izleyin. İkisini de fazlasıyla karşılayacak olan bir seçenek :)
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
masterofdeath profil fotoğrafı
masterofdeath
Falling Slowly şarkısıyla kendine aşık eden bir film.Bir o kadar sade ama bir o kadar da kaliteli film. Mükemmeldi. Hala etkisindeyim.
error_outline
7 yıldan fazla önce