Bir Gün (One Day) (2011)

Bir Gün (2011)One Day

Puan 7.5 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
107 dakika
814
49
2880
465
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Hayatınızın bir anındaki küçük bir seçiminiz hayatınızın geri kalan yıllarını ne denli etkilediğini gösteren etkileyici bir romantik drama. İnsanı etkiliyor gerçekten.
error_outline
1 yıldan fazla önce
Haticeozkrn profil fotoğrafı
Haticeozkrn
Love,Rosie tarzında bir film..çok beğendim gerçekten..dostlukla başlayıp aşka dönen ilişkileri izlemeyi seviyorum.. Jim sturgess oynarken yaşadığı duyguları kısmen hissedebiliyorsun..bazı yerlerde kopukluklar vardı..filmi bir yarım saat daha uzatıp sahneler eksiksiz şekilde gösterilebilirdi..
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Muhteşem bir dostluk ve muhteşem bir aşk hikayesi. Yüzünüzde hep bir tebessümle izleyeceğiniz bir film.
error_outline
5 yıldan fazla önce
nazarboncugu profil fotoğrafı
nazarboncugu
notebook - ps.i love you ve one day... benim aşk 3 lüm. aşk/dram filmlerinde öncelik verdiğim şey bana hissettirdikleriyle, düşündürdüğü mesajlar olduğundan ve one day beni her seferinde duygulandırdığı için seviyorum. anne hathaway i ayrı bi seviyorum. kitabını okumadığım için uyarlama anlamında yorum yapamam ama izlemeye değer olduğunu düşünüyorum.
error_outline
6 yıldan fazla önce
slymndgn profil fotoğrafı
slymndgn
İzlenebilirmi evet ama yavan bir senaryo basit bir kurgu ve sahnelerin yapmacıklığı gözden kaçıcak cinsten değil..
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
sezgo profil fotoğrafı
sezgo
Spoiler yemem nedeniyle kitabını yarıda bırakmıştım-keşke bırakmamış olsaydım-. Uzun bir süre sonra filmine denk geldim. Kitabı uzun süre önce okumuş olmama rağmen bi dejavu etkisi yarattı filmi izlemek. Uzun lafın kısası filmi çok beğendim gerek konusu gerek oyunculukları etkiledi. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum :))
error_outline
7 yıldan fazla önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Sıkıldım sanki ya! Hikaye çok yavan, erkek oyuncu olmamış, marjinal bir ilişki sunmak adına fazla klişeleşilmiş (böyle bir fiil var mı bilmiyorum). Aşk filmi izleyeceksem bittiğinde açıklayamadığım duygular yaşamak isterim. Bu defa" bitse de gitsek" kafasında izledim. Kara listeye almalık değil tabii.
error_outline
7 yıldan fazla önce
buketaktas profil fotoğrafı
buketaktas
kitabını okumadan izlediğim bir filmdi ama ben beğendim... zaten Anne Hathaway in oyunculuğuna bayılıyorum baş rolde o olmasa belki filmi bu kadar beğenmezdim
error_outline
8 yıldan fazla önce
UnknownUser00 profil fotoğrafı
UnknownUser00
Eger once kitabi okumussaniz bu da zaten olacak seylere hakimsiniz demektir. herseyi bildiginiz icin de film sizi etkilemez tabii ki. Cunku kendi hayal gucumuz , okurken kafamizda canlananlar herzaman daha iyidir. Kitabi okumamis biri olarak izledim ve ben hikayeye bayildim. Gercekci ve etkileyiciydi, bu yuzden su ana kadar izledigim en iyi ask filmidir
error_outline
8 yıldan fazla önce
blake profil fotoğrafı
blake
Kitabını okumadım, okumadan yorum yapmak belki de doğru değil ama açıkçası bana Melekler Şehri'nin pek de iyi olmayan bi tekrarı gibi geldi
, eh biraz da Cesaretin Var Mı Aşka karıştırılmış içine o kadar. Her ikisini de çok beğenmeme rağmen bu filmi sonuna kadar izlemem sadece Anne Hathaway sayesinde oldu.
error_outline
8 yıldan fazla önce
Sezgii profil fotoğrafı
Sezgii
Kitabı okuyanlar olarak filmi biraz eksik bulduk sanırım. Ama oyunculuklara diyecek lafımız yok :D
error_outline
8 yıldan fazla önce
mstfnr profil fotoğrafı
mstfnr
Güzel bir aşk filmi olmuş diyeceğim ama bunu oyunculardan ve konusundan ötürü diyorum. Yoksa sinemasal açıdan kopuk ve eksik sahneleri olan bir film. İzlemeye değer farklı bir aşk filmi.
error_outline
yaklaşık 9 yıl önce
bonibon8 profil fotoğrafı
bonibon8
kitabını okumadım ama filmini kesinlikle beğendim kesinlikle en yakın zamanda kitabını okuyacağım.
error_outline
yaklaşık 9 yıl önce
zeyyn profil fotoğrafı
zeyyn
Kitapta kapıldığım etkiye filmde kapılamadım film pek sarmadı kitabı daha iyiydi
error_outline
9 yıldan fazla önce
neway profil fotoğrafı
neway
Sanırım filmi çok çok beğenmeyen bir ben varım. Evet, izlenilebilir bir filmdi ama kitap mı film mi tartışmasını kitabın kesinlikle kazanmış olduğunu düşünüyorum
error_outline
9 yıldan fazla önce