Ong-bak 3 (2010) afişi

Ong-bak 3 (2010)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Tayland
Süresi
99 dakika
yazcsefa Ong Bak 3 serinin ikinci filminin devam olarak çekilen Süper Dövüşçü kötü adamlar tarafından yakalanmış öldüresiye dövülmüştür. Ülkenin yerlilerinden olan Kana halkı onu kurtararak yaralarını saracaktır. Bir zaman geçtikten sonra ona dövüşme konusunda daha çok şeyler öğretecek ve en son yapacağı dövüşe çok hazır bir şekilde girecektir.

Yorumlar

yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Tony Jaa bu filmde kendini diğer filmlerdeki kadar zorlamamış Filmin başına ve sonuna koyduğunu dövüş sahneleriyle yetinmiş bu sefer ve bence yetersiz olmuş. Hikaye zaten çok fazla saçmalamış bir de üstüne dövüş sahneleri yetersiz olunca hayalkırıklığına uğrattı.
1
2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İlk iki filmin özellikle de ilk filmin çok gerisinde kaldığını rahatlıkla söyleyebilirim. Tony Jaa'nın sahneleri artık insan üstü değil de çok yetenekli insan seviyesine inmiş. E yaş biraz ilerledi tabi. Onun dışında az yapılmış olsa da grafikler başarısız, filmin ilk yarısı zaten ikinci filmin özeti gibi geçiyor. Karga adamın saçmalığına da değinmeyeceğim. Yinede bunlara rağmen izlerken aksiyon daha doğrusu yakın dövüş sahneleriyle keyif verebilecek bir film, derin iz bırakmasada.
0
3 yıl önce

Ong-bak 3 filmini beğenenler

Ong-bak 3 filmini içeren raflar

Ong-bak 3 filmi hakkında ilgi çekici içerikler