Not: Seni Seviyorum (P.S. I Love You) (2007)

Not: Seni Seviyorum (2007)
P.S. I Love You

Puan Like 7.9 / 11 kullanıcı
Senin Puanın
Ülke
ABD
Süresi
126 dakika
slymndgn Holly Kennedy (Hilary Swank) güzel, zeki bir kadındır ve hayatının aşkıyla evlidir; tutkulu, esprili ve tez canlı İrlandalı Gerry (Gerard Butler). Gerry amansız bir hastalık yüzünden öldüğünde, Holly’nin de hayatı kararır. Ona yardım edebilecek tek kişi, artık yanında değildir. Kimse Holly’yi Gerry kadar iyi tanımamaktadır. Neyse ki Gerry her şeyi önceden planlamıştır. Gerry ölmeden once, Holly’ye sadece çektiği acıda değil, kendini yeniden keşfetmesinde de rehberlik edecek bir dizi mektup yazmıştır. İlk mesaj Holly’nin 30. yaş gününde, bir pasta ve Holly’nin şaşırıp kalmasına neden olan bir bant kaydı şeklinde gelir. Kayıtta Gerry eşine dışarı çıkıp “kendisinin kutlamasını” istemektedir. Bunu izleyen haftalar ve aylarda, Gerry’nin yazdığı başka mektuplar, şaşırtıcı yöntemlerle gelir. Holly’yi yeni maceralara yollayan mektupların her biri aynı imzayla bitmektedir: Not: Seni Seviyorum/P.S. I Love You Holly’nin annesi (Kathy Bates) ve en iyi arkadaşları Denise (Lisa Kudrow) ve Sharon (Gina Gershon), Gerry’nin mektuplarının Holly’yi geçmişe mahkum ettiğini düşünüp endişelenmeye başlarlar ama aslında, her mektup onu yeni bir geleceğe adım adım yaklaştırmaktadır. Gerry’nin sözlerini rehber edinen Holly evliliğe, dostluğa ve güçlü bir aşkın, ölümün nihailiğini yeni bir hayatın başlangıcına nasıl dönüştürebildiğine dair bu öyküde dokunaklı, heyecanlı ve zaman zaman komik bir yeniden keşfetme yolculuğuna çıkar.

Yorumlar

.SimS. profil resmi
.SimS.
güzel , duygusal ,anlamlı bir aşk filmi bol acılı , izlerken bazen bu kadar beğenilmesini abartılı bulduğumu da söylemeliyim , yani ewt güzel duygusal ama efsane mi orası tartışılır ;)
3 yıl önce
neway profil resmi
neway
P.S. Moraliniz bozukken izlemeyin.
3 yıldan fazla önce
furkandr profil resmi
furkandr
bu filmi sevdiyseniz,türk filmi diye önyargılı davranmadan KENDİME İYİ BAK filmiinide izlemelisiniz
neredeyse 4 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Böylesi orjinal filmlerin uzatıldıkça uzatılmasına dayanamıyorum. Fikir güzel, oyunculuklar muhteşem ama işleniş çok uzun ve gereksiz.
4 yıl önce
chatterbox profil resmi
chatterbox
Bu film icin belki de izledigim en iyi duygusal film diyebilirim.
4 yıldan fazla önce

P.S. I Love You filmini beğenenler

P.S. I Love You filmini içeren raflar

P.S. I Love You filmi hakkında ilgi çekici içerikler