Ayi Paddington (Paddington) (2014)

Ayi Paddington (2014)
Paddington

Puan Like 7.4 / 5 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
95 dakika
Ricky.McFloyd Perulu genç bir ayı, teyzesi Lucy tarafından büyütülür ve teyzesinin emekli ayılar için kurulan bir evde yaşamaya başlaması nedeniyle kendisine yeni bir ev bulmaya karar verir. “İngiliz” olan her şeye karşı ilgi duyan sevimli ayıcık, kendisine bir yuva bulmak için bir geminin cankurtaran botuna binip soluğu Londra’da alır. Fakat Paddington İstasyonu'nda kaybolup tek başına kalınca, şehir hayatının hiç de beklediği gibi olmadığını anlayacaktır. Bu durum istaasyonda karşılaştığı Brown ailesinin ona evlerini açmasına kadar sürer. Son derece iyi niyetli bir aile olan Brownlar, ayıcığın boynunda yazan 'Lütfen bu ayıcıkla ilgilenin. Teşekkürler.' notuyla karşılaşıp kahramanımızı geçici olarak aileye kabul ederler. Hatta ona karşılaştıkları istasyon olan "Paddington" ismini koyarlar. Sevimli ayıcık tam şansının yaver gittiğini düşünürken kendisinin nadir bulunan bir ayı türü olduğunu düşünen bir hayvan doldurma sanatçısıyla karşılaşınca işler karışır. Bu noktadan sonra Ayı Paddington modern hayata karşı acemiliğinden başına türlü belalar açacaktır...

Yorumlar

zirzop001 profil resmi
zirzop001
Keyifli güzel bir aile filmi :)
1 yıldan fazla önce
tugberto profil resmi
tugberto
Mükemmel bir aile filmi ??
2 yıl önce
phoebe profil resmi
phoebe
ilk yarısında özellikle çok güldüm. eğlenceli, keyifli,tam bir aile filmi.
3 yıl önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
ayıcık nasıl şeker öyle :)) çok tatlı bir filmdi:))
3 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Biraz bilindik ve basit bir konusu olsa da bence benzeri filmler arasında en iyilerdendi. Baştan sona oldukça keyifle izletiyor kendini. Büyükler de en az küçükler kadar keyif alabilir bence :)
neredeyse 4 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
o nasıl tatlı bişeydi öyle. Her zaman söylerim, evcil ya da yabani olsun insanların dünyasında yaşamak hayvanlar için her zaman çok zor :) konusu çok basit olsa da temiz ve güzel vakit geçirtiyor. Böyle filmleri çocuklarına izleten çok insan vardır ama bence büyükler öncelikle izlemeli çünkü çocuklar zaten bu tarz filmlerde öne çıkarılan dürüstlük, saf kalplilik, sevgi gibi değerleri bilerek geliyorlar, onları bozan biziz,sonra düzeltmeye çalışan yine biziz :) izleyin, hatırlayın, hoş vakit geçirin ;)
neredeyse 4 yıl önce
deryacengiz profil resmi
deryacengiz
Çoluk çocukla izlenebilecek güzel bir film. Öyle masalsı bir Londra yaratmışlar ki sadece bu yüzden izlenebilir, çerezlik.
neredeyse 4 yıl önce
incrediblecolor profil resmi
incrediblecolor
Tatlı bir film, vakit kaybı olduğunu da düşünmüyorum.
4 yıl önce
SoulArt profil resmi
SoulArt
vasatın altında bir film...böyle bir karaktere hiçbir ek özellik eklemeden piyasaya sürmüşler. sıfır hayalgücü... vakit kaybı bence...
4 yıl önce

Paddington filmini beğenenler

Paddington filmi hakkında ilgi çekici içerikler