Panik odasi (Panic Room) (2002) afişi

Panik odasi (2002)
Panic Room

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
112 dakika
PrestijMeselesi Meg Altman kocasından yeni boşanmış orta yaşlı bir kadındır. 11 yaşındaki kızı ile birlikte Manhattan'daki görkemli bir eve taşınırlar. İçinde asansörü de bulunan bu üç katlı muhteşem evin en önemli özelliklerinden biri, panik odası olarak nitelendirilen bir odaya sahip olmasıdır. ALINTIDIR

Yorumlar

Sekyazar profil resmi
Sekyazar
Filmde her şey mi mükemmel olur, izlediğim en iyi gerilim filmi. Leto la Whitaker ikilisi muazzam, Fincher ın en iyi 2.filmi
3
6 ay önce
TheBride profil resmi
TheBride
Filmi izlerken kendimi o odaya kapatılmış hissettim. Gerilim duygusunu seyirciye hissettirmeyi çok iyi başarmışlar. Tek mekan ve gerilim filmlerini sevenlere öneririm.
1
7 ay önce
siborgmujgan profil resmi
siborgmujgan
izlediğim efsane filmlerden biridir. sürekli şimdi ne yapacaklar diye beklediğimiz bir film. annelik güdüsünün hiç bu kadar gerim gerim gerdiği görülmemiştir. sürekli duyguları ve tutkuları arasında gidip gelen insanların aynı hanede çeşitli şekillerde mücadele edişi gerçekten güzel ve olduğu gibi anlatılmış.
0
1 yıl önce
bonibon8 profil resmi
bonibon8
kelimenin tam anlamıyla gerilim gerçekten güzel
0
neredeyse 3 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Meg Altman kocasından yeni boşanmış orta yaşlı bir kadındır. 11 yaşındaki kızı ile birlikte Manhattan'daki görkemli bir eve taşınırlar. İçinde asansörü de bulunan bu üç katlı muhteşem evin en önemli özelliklerinden biri, panik odası olarak nitelendirilen bir odaya sahip olmasıdır.
0
3 yıldan fazla önce

Panic Room filmini beğenenler

Panic Room filmini içeren raflar

Panic Room filmi hakkında ilgi çekici içerikler