Panik odasi (Panic Room) (2002)

Panik odasi (2002)
Panic Room

Puan Like 8.4 / 7 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
112 dakika
pulpfiction1 Meg Altman, kocasından yeni ayrılmış olan bir kadındır. Kocasından aldığı nafaka parasıyla oldukça eski bir ev satın alır. Evi gezerken evin içerisindmeyee özel bir oda fark eder. Bu oda, müthiş bir güvenlik sistemiyle donatılmış, güvenli bir mabettir. Odanın içerisindeki monitörlerle evin her tarafı gözlemlenebilmektedir. Meg ve birlikte yaşayacağı kişi olan kızı, istenmeyen bir durum yaşandığı takdirde bu odaya sığınabileceklerdir. (Beyazperde.com)

Yorumlar

pulpfiction1 profil resmi
pulpfiction1
Film oyuncularının adı yanlış yazılmış. Başrol Nicole Kidman değil, Jodie Foster olmalıydı.
9 ay önce
Sekyazar profil resmi
Sekyazar
Filmde her şey mi mükemmel olur, izlediğim en iyi gerilim filmi. Leto la Whitaker ikilisi muazzam, Fincher ın en iyi 2.filmi
1 yıldan fazla önce
TheBride profil resmi
TheBride
Filmi izlerken kendimi o odaya kapatılmış hissettim. Gerilim duygusunu seyirciye hissettirmeyi çok iyi başarmışlar. Tek mekan ve gerilim filmlerini sevenlere öneririm.
1 yıldan fazla önce
siborgmujgan profil resmi
siborgmujgan
izlediğim efsane filmlerden biridir. sürekli şimdi ne yapacaklar diye beklediğimiz bir film. annelik güdüsünün hiç bu kadar gerim gerim gerdiği görülmemiştir. sürekli duyguları ve tutkuları arasında gidip gelen insanların aynı hanede çeşitli şekillerde mücadele edişi gerçekten güzel ve olduğu gibi anlatılmış.
2 yıl önce
bonibon8 profil resmi
bonibon8
kelimenin tam anlamıyla gerilim gerçekten güzel
neredeyse 4 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Meg Altman kocasından yeni boşanmış orta yaşlı bir kadındır. 11 yaşındaki kızı ile birlikte Manhattan'daki görkemli bir eve taşınırlar. İçinde asansörü de bulunan bu üç katlı muhteşem evin en önemli özelliklerinden biri, panik odası olarak nitelendirilen bir odaya sahip olmasıdır.
4 yıldan fazla önce

Panic Room filmini beğenenler

Panic Room filmini içeren raflar

Panic Room filmi hakkında ilgi çekici içerikler