Parallels (2015) afişi

Parallels (2015)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
83 dakika
ecel16 paralel toprak üzerinde seyahat eden küçük bir grup insanların hikayesini anlatan bir bilim-kurgu macera dizisidir. Grup, babalarını arayan birbirlerine yabancılaşmış erkek ve kız kardeş olan Ronan ve Beatrix Carver tarafından yönetiliyor. Onların keşfi ise ailelerinin birden toprak üzerinde paramparça olmasıdır. Soru: Onlar ailelerini tekrar bir araya getirebilecek midir? Ronan, Beatrix ve Harold şehrin ortasında garip bir terk edilmiş binaya Alex Carver'ı (Ronan ve Beatrix'in babası) bulmak için gider. Onlar boş binaya girdiklerinde tüm ışıkları yanıp sönmeye başlar. Binayı terk etmek isterler ama bir yandan da aynı kentte artık farkı şeyler keşfetmek isterler. Polly adında yeni bir kızla tanışırlar ve onlara 36 saat içinde binada olmaları gerektiğini yoksa onlar olmadan terk edeceğini söyler. Olay ise kimsenin ne olup bittiğini bilmediği bir tanışmaya dönüşür.

Yorumlar

ecel16 profil resmi
ecel16
devamı gelmeli bence filmin
0
neredeyse 2 yıl önce
fiskete profil resmi
fiskete
serisi olabilecek bir filme benziyor.. sonu sanki arkası yarın der gibi bitti... bir an filmmi izledim diziyemi başladım karıştırdım... değişik güzel filmdi
1
2 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Tamam konu güzel, oyunculuklar fena değil, senaryo gizemli ve gerilim hissi sürekli hissediliyor ama sonunu neden bağlamamışlar anlayamadım. Hiçbir yere bağlanmıyor film. Bu kadar sağlam bir kurgu bu kadar kolay harcanabilirdi. Devamı gelir mi bilemem ama filmin sonunda sanki tak bir anda filmin en heyecanlı bölümünde yeter artık para kalmadı hadi bitirek demişler. Yazık olmuş.
2
2 yıldan fazla önce

Parallels filmini beğenenler

Parallels filmini içeren raflar

Parallels filmi hakkında ilgi çekici içerikler