Uzay Yolcuları (Passengers) (2016) afişi

Uzay Yolcuları (2016)
Passengers

Yönetmen
Ülke
ABD
Haticeozkrn Pratt'in ilaç ayarlı uykusundan erken uyanan bir uzay yolcusu olan tamirci Jim Preston'ı canlandırdığı yapımda, Lawrence ise Pratt'in karakteri tarafından yalnız kalmamak için uyandırılan bir diğer yolcu olan New Yorklu yazar Aurora'yı canlandıracak. İkili bu süreçte birbirlerine aşık olsalar da Preston'ın Aurora'nın 100 yıl erken uyandırmış olmasının sebebi olduğunun ortaya çıkması ve gemideki büyük bir teknik arıza ikisi arasındaki gerilimin yükselmesine sebep olacak.

Brook profil resmi
Brook
Fena değildi. Toplamda 3 kişi ile güzel bir film ortaya çıkmış. ufak tefek sıkılmalar yaşasam da geniş bir açıdan bakıldığında izlemeye değer bir film.
6
2 gün önce
burcst profil resmi
burcst
Çok beğendim, bu kadar az kişiyle bu kadar kendini izlettiren bir film ortaya çıkarmaları başarı.J.Lawrence'a rağmen sıkılmadan izledim :):) Ayrıca uzayda romantizm bir başka :)
10
9 gün önce
Peris profil resmi
Peris
Hakında hiç bir şey bilmeden (hatta afişini bile görmeden) izleseydim beğeneceğim bir film olabilirdi. Ancak fragmandaki noktaya filmin gelmesi bir saati geçiyor, sonrasında olacaklar ise oldukça tahmin edilebilir şeyler. Filme gitmeden aklınızda kalan tek soruya ise daha filmin hemen başında cevap buluyorsunuz. Tüm bunlar birleşince filmin gizemi tamamen yok oluyor. Çok beğendiğim bir olay örgüsü ve şahane bir alt metine sahip olsada yine merak olgusunun eksikliği filmin temposunu düşürüyor. Sonuç olarak iyi bir fikre sahip ancak yeterince işlenememiş seyirlik bir film.
1
10 gün önce
soneraydin profil resmi
soneraydin
Filmi yurt dışında erken vizyona girmesi sebebi ile izledim film gerçekten muazzam konu itibariyle fantastik olmayan bir bilim kurgu. Oyunculuklar çok kaliteli iki başrol oyuncusuyla ve kısıtlı bir mekanda çekilmesine rağmen görsel olarak da tatmin edici efektlere sahip,aşk ,dram ve bilim kurgunun harmanlamasıyla birlikte keyif veren bir film olmuş.
1
22 gün önce

Passengers filmini beğenenler

Passengers filmini izlemek isteyenler

Passengers filmini içeren raflar

Passengers filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön