Gününü göreceksin (Payback) (1999) afişi

Gününü göreceksin (1999)
Payback

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
100 dakika
KerseL Porter, yaşamını kanundışı işlerle kazanmaktadır. Bu yüzden, ortakları onun bir vurgundaki 70,000 dolarını iç edince, artık Porter için yapacak tek bir şey kalmıştır: intikam almak. Gangasterler, satılmış polisler, suç patronları... Herkes ama herkes Porter ile 70,000 doları arasında bir engel teşkil etmekteydi.

Yorumlar

Brook profil resmi
Brook
Akılda kalıcı replikler ve kaliteli bir aksiyon filmi derim. Mel Gibson da cabası.
2
1 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Mel Gibson'dan kaliteli bir aksiyon filmi.
1
1 yıldan fazla önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
NON STOP AKSİYON Baştan sona düşmeyen, hiç ara vermeyen bir aksiyon. Mel Gibson dirençli bir virüs gibi bir türlü yok edilemiyor!...Azıcık izleyecek olan kendini filmin sonunda bulur!)
0
2 yıldan fazla önce
sabriayes profil resmi
sabriayes
it's a man's world
0
neredeyse 3 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Bir şehir düşünün ki erkekleri katil, kadınları fahişe, polisleri kokmuş olsun. Bu şehirde yaşayan biri, özellikle intikam peşindeyse, eninde sonunda yaşadığı ortamdan etkilenecektir.Ele geçirmek istenen sıcak para, silahlı soygun fikrini inanılmaz derecede cazip hale getiriyor. Kanun dışı kişiler olan Porter ve Val Resnick soygunu gerçekleştirirler, ama olaylar onların düşündüklerinden çok farklı gelişir. Sıra elde edileni paylaşmaya geldiğinde Val üç büyük hata yapar. Porter'in parasını, karısını ve hayatını almaya çalışır.Porter geri döndüğünde, her ne şekilde olursa olsun, parasını geri ister. Oysa Val'in yeni patronu, Porter'in ölümünün herkes için en hayırlı çözüm olacağını düşünmektedir.
0
3 yıldan fazla önce

Payback filmini beğenenler

Payback filmi hakkında ilgi çekici içerikler