Birkaç Dolar Için (Per qualche dollaro in più) (1965) afişi

Birkaç Dolar Için (1965)
Per qualche dollaro in più

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 9.6 / 5 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Western, Kült
Yönetmen
Ülke
İtalya
Süresi
132 dakika
starch Spagetti western türünün başyapıtı 'Dolar Üçlemesi'nin ikinci filmi olan yapıtta; Clint Eastwood efsaneleşmiş rolüne devam ederken, ona Lee Van Cliff de katılıyor. Mortimer ve Monco isimli ödül avcıları, suçlu ve kaçakların peşine düşerek, onların kellerine biçilen paraları kazanırken, son ödül azılı bir hapishane kaçkını olan Indio'nun kellesine konulan 10.000 dolardır. Mortimer bu kez paranın değil, intikamın peşindedir ve bu yolda en büyük desteği kendisi gibi intikam peşinde koşan Albay Douglas'tan görecektir. Sergio Leone, dünya sinema tarihinde bir kilometre taşı haline gelen üçlemesinin bu ikinci filminde de western türünü özgün bir üslupla yorumlamaya devam ediyor.

Yorumlar

eskon profil resmi
eskon
Giriş sahnesi ve müzikleriyle bomba gibi bir film izleyeceğinizin farkına varıyorsunuz...
0
1 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Leone' nin birbirlerinden bağımsız olan Dolar üçlemesinin 2.filmi. Gerçekten çok eğlenceli güzel bir western. Eastwood ve Van Cleef her zamanki gibi muhteşem performans sergilemiş. Böyle kaliteli oyuncuları izlemeye doyamıyor insan. Mutlaka izlenmesi gereken bir western.
1
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Arkanıza yaslanıp Clint Eastwood izleyin.
0
3 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Col. Douglas Mortimer (Lee Van Cleef) ve Monco (Clint Eastwood) adındaki iki kafa avcısı ,Indio adındaki bir kanun kaçağını yakalamak için bir araya gelirler fakat ikisi de Indio hakkında değişik şeyler düşünmektedirler.,
0
3 yıldan fazla önce

Per qualche dollaro in più filmini beğenenler

Per qualche dollaro in più filmini içeren raflar

Per qualche dollaro in più filmi hakkında ilgi çekici içerikler