Karayip Korsanlari: Gizemli Denizlerde (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides) (2011) afişi

Karayip Korsanlari: Gizemli Denizlerde (2011)
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 6.6 / 7 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Fantastik, Aksiyon, Komik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
136 dakika
TAGUT Tim Powers'ın On Stranger Tides adlı romanından uyarlanmıştır. Kaptan Jack Sparrow ve Kaptan Hector Barbossa bu sefer gençlik pınarını bulmak için birbirleriyle yarışacaklar. Fakat bu pek kolay olacağa benzemiyor.Bu yolda vahşi denizkızları ve korkunç korsan Kara Sakal ile yüzleşeceklerdir. Karşılacakları zorlukları aşmak için tahmin bile edemeyeceğimiz yollara başvuracaklar.

Yorumlar

arifcicek profil resmi
arifcicek
sonuçta biz bu filmi kaptan sparrow için izliyorduk. Üzerine çok düşünmeye gerek var mı bilmiyorum. Yok o yok, şu yok, bu yok demenin anlamı yok bence. Ben izlerken eğlendim. Ayrıca bayan cruz çok iyi adapte olmuş filme. Deniz kızları kısmı gerçekten iyiydi. İlk kız baya ciddi ciddi golluma benziyordu. Nesine aşık oldular, bilemedim. Keyifliydi.
0
8 ay önce
Brook profil resmi
Brook
Hiç bitmesin dediğim Karayip Serisinin bir diğer filmidir kendileri. İzlemek büyük bir zevkti! Kesinlikle hiç bitmesin! Özellikle Jack hiç yaşlanmasa ve sonsuza kadar bu seri devam etse! Ya da dizisini falan yapsalar bu serinin fena olmazdı :D
3
neredeyse 2 yıl önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Serinin son filmi. 4. filmi çekiyorsun ama 3. filmden aldığın ders ve attığın adımlar çok yanlış oluyor. Penelope Cruz'u da severim ama Keira Knightley olmadan da bir yerden sonra katlanılmaz oluyor. Jack Sparrow karakteri olmasa eğer vasat sularda yüzmesi şaşırtıcı olmazdı. 5. film 2017 içerisinde gösterime girecek bir aksilik olmazsa. Aradaki 6 sene umarım olumlu bir şekilde yansır seriye. 4. filmden doğru ders almış olmaları gerek artık yoksa Johnny Depp'i de kaybedebilirler.
2
2 yıldan fazla önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
BÜYÜKLER DE İZLEYEBİLİR İlk çıktığında çocuk filmi sanıldı. O amaçla da çekilmişti. Ancak Johnny Depp herkesi ekrana çekti. Komedi ve macera o unutulmaz müzikle harmanlanınca, sonraki 3 devam filminde asla tekrarlanamayan, süper güzel bir film oluştu.
0
neredeyse 3 yıl önce
Semraykut78 profil resmi
Semraykut78
.
0
3 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Oyuncu kadrosunun bu kadar değişmesi başta biraz tedirgin etmişti ama pek de arattığını söyleyemem. Yine çok keyifli ve sürükleyici bir film olmuş.
0
3 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
efsane bir seri daha , görsel efektler oyunculuklar her şey harika
0
3 yıldan fazla önce
TAGUT profil resmi
TAGUT
Okumayı bırak izlemeye başla...
0
neredeyse 4 yıl önce

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides filmini beğenenler

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides filmini içeren raflar

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides filmi hakkında ilgi çekici içerikler