PK (2014)

PK (2014)

Puan Like 9.0 / 33 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Hindistan
Süresi
153 dakika
Blacklion P.K. bi şehirdeki yabancının düşünceler komedisidir. P.K.(Aamir Khan) Daha önce kimsenin sormadığı sorular sorar. Bunlar masum, çocuk gibi sorulardır ama cevapları enteresandır.P.K.'in masum gözlerini gören insanlar kendi monoton hayatlarını gözden geçirirler.P.K.'in sadık arkadaşları ve dostları olur. Kırık kalpleri düzeltir öfkeleri dindirir. P.K.'in çocuksu merakı kendisi ve milyonlarca insan için manevi bir yolculuğa dönüşür.Film karmaşık felsefelerin iddialı ve benzersiz yönlerini orijinal bi şekilde ortaya koyuyor. Ayrıca basit, kahkaha dolu, insani bir aşk masalı da süregidiyor. Sonuç olarak ayrı dünyalardan gelen yabancılar arasında dostluk destanı işlenmiş diyebiliriz

Yorumlar

DiLaBah profil resmi
DiLaBah
Güldürürken düşündüren komedi bu olsa gerek sanırım. Çok çok keyifliydi
4 gün önce
krizalit profil resmi
krizalit
bi filmden beklediğimiz nedir? eleştirmek, sorgulamak, öğrenmek, unutmak, anımsamak, bazense eğlenmek. aamir khan’ı en çok da sorgulamak için izlerim ben. çünkü sorgulamak, insan olmanın bi gereği.
benim bir süredir bağıra bağıra söylediğim “herkesin tanrısı başkadır” cümlesini bu filmde görmek bir süredir hint filmlerine uzak bi izleyici olarak beni çok etkiledi. o hiç eleştirmediğiniz din ve tanrı algınız, bir başka dini benimsemiş insanlara yaptığınız zulümü aamir khan’ın perspektifinden izlemek isteyenler için güzel bir film. zaman zaman insan olduğumuzu hatırlamamız ümidiyle.
8 ay önce
Emrex profil resmi
Emrex
Hoş filmdi :) Mutlaka izlenmeli.
9 ay önce
tugced profil resmi
tugced
Sadece sorgulaması değil tarafsız olması önemliydi oda belliydi... Kah güldürdü Kah duygusallaştırdı :) Aamir Khan biliyor bu işi...
11 ay önce
Emrekorkmazxl profil resmi
Emrekorkmazxl
en sevdiğim Hint filmi. özellikle dinler konusundaki sorgulayıcı tutumu çok iyiydi. mutlaka izleyin.
1 yıl önce
maximus585858 profil resmi
maximus585858
Dinler konusunda tarafsız olunması güzel. Bildiğimiz aamir khan filmi. İzlerken duygularınıza dokunan bir film.
2 yıl önce
mtufan profil resmi
mtufan
spoiler sayılabilir--------> dinlerin benzerliklerinin, farklılıklarının ve yasaklarının anlatıldığı, toplumun bakış açısı, değer yargıları ve önemli kişilerinin bundaki payına bolca yer verilmiş. filmin fikir sahibi kişilerinin çevresel dinlere bakış açısını anlatmış. pk nın siyah giyen kadınlara "üçünüzün de mi kocası öldü" dediğinde arkasından "ben daha ölmedim" deyip pk yı kovalayan adam ile çok eşlilik göndermesi ve şarap olayı dikkatimi çekti. bunlar diğer dinler hakkında pek bir şey bilmediğini ve araştırma gereği de duymadıklarını düşündürdü. genel olarak komediyle harmanlanacak malzemeler seçilmiş. hint dışındaki inanışlara yeterli zaman da verilmemiş. 2 buçuk saatlik film olduğundan diğer dinlere biraz daha yer verilebilirdi.. duygusal sahneleri ise sonuna gelince kendini hissettirdi. jaggu nun geçmiş ilişkisiyle bağlantısı hoşuma gitti fakat bu bağlantının uzatılması ve tapasvi nin sahtekar olup olmadığına jaggu nun ilişkisi üzerinden karar verilmiş olması da hoşuma gitmedi.
yaşayış tarzımızın ve kararlarımızın dinin veya onu kullananların yönlendirildiğini göstermesi güzel bir ayrıntıydı. aklıma takılan ise bu tarz din/dinleri eleştiren filmleri daha öncede görmüştüm fakat bizde böyle bir film yok. ya da ben rastlamadım. çok soru çıkarılabilecek bir film. izlerken pk karakterini mantıklı ve haklı bulmam filmi daha çok sevdirdi. aşık olmasını ise duygusallığın dozunu arttırmak için yapılmış bir hile olarak yorumladım. zamanın nasıl geçtiğini farkettirmeyen film, eğlenceli ve zengin içeriğiyle hem düşünmeye hemde mutlu etmeye yetiyor.
2 kez izlediğimde ise 02:00 daki tren garı patlamasında müslümanlar yaptı denen bombalı saldırı sonrası saldırıyı üstlenenlerin yaptığı açıklamanın içindeki bir cümle "ölene kadar dinimizi koruyacağız" oldu. daha sonra tv şovunda tapasvi "biz tanrımızı koruyacağız evlat" dedi. sanki bilerek bırakılmış bir ayrıntı. üstelik o patlama tapasvi nin işine yarıyordu. o patlattı ve müslümanların üzerine attığını düşündürdü bu ayrıntı. 02:11:18 dakikada tanrının davulunun parçası olduğunu her seferinde belirten tapasvi " ozaman BU ŞEY senin olacaktır" dedi. davul parçası olduğu ısrarı bitmiş gibi hissettirdi.
sonra jaggu nun babasının kaşları arasındaki mükemmel oyunculuğuyla duran kırmızı nokta. son sahnede yoktu. bana babasının da inanmayı bıraktığını düşündürdü. ayrıca ıslığı çok kötü olmuş :)
2 yıl önce
Presciante profil resmi
Presciante
İnsanların dini yorumlaması hakkında çok güzel ve haklı bir bakış açısı getiriyor. Bir çocuk gibi safça anlamaya çalışırken siz de ona katılıyorsunuz, "Gerçekten neden böyle?" diye kendinize soruyorsunuz. Aamir Khan varsa önermemek olmaz tabi ki! Çok güzel mutlaka izleyin!
2 yıldan fazla önce
slymndgn profil resmi
slymndgn
Çok güzel çözümlemeler ve dine bakış açılarını insanların din üzerinden nasıl sömürüldüğünü gözler önüne seren bir film olmuş..Filmin renk seçimleri çok başarılıydı oyunculuklara zaten diyicek bir kelime yok enfesti..Filmin hareketli oluşu ve durağan olmaması sizi koparmıyo düşünmeye itiyo..
2 yıldan fazla önce
SihirliEnerji profil resmi
SihirliEnerji
bir deist olarak favori filmimdir. hint sineması sevmem ama çok övülünce izleyim dedim. iyiki izlemişim. herkese tavsiye ederim.
neredeyse 3 yıl önce
.Calcifer. profil resmi
.Calcifer.
sorgusuz sualsiz kabul ettiğimiz dogmatik düşüncelerin, din kavramının, batıl dinlerin, dini kendi amaçları için kullanan insanların en masumane ve ironik bakış açısıyla eleştirilmesi oldukça ilgi çekici.Kafasında hiçbir değer yargısı olmayan birinin günlük yaşantımızı ve birçoğumuz için tabu haline gelen din olgusunu objektif bir biçimde eleştirmesi, olaylara farklı açılardan bakmamıza fırsat tanıması aslında filmin ne kadar 'farklı' olduğunu gözler önüne seriyor. Dipnot: uzaylımıza sık sık söylenen peekay hitabı Hintçe'de çok içki içen insanlara yöneltilen bir takma ad, direk bunu belirtmemek ve karakterin gerçekten alkolik olmadığını belli etmek adına filmin ismi PK konmuş. Bu arada kahramanımızın 50 yaşında olduğuna kim inanır??? :)
3 yıl önce
Oznurr profil resmi
Oznurr
''Arkasına hiç bakmamıştı. Belki de gözyaşlarını saklıyordu. Hem birşey öğrenmiş... ...hemde bana birşey öğretmişti. Yalan söylemeyi öğrenmişti. Öğrettiği şey ise.. ...aşkın gerçek anlamıydı.''
3 yıl önce
phoebe profil resmi
phoebe
Çok güzel, çok anlamlı keyifle izledim...
3 yıl önce
Filmkopat profil resmi
Filmkopat
Fazla Bir şey Yazmaya Gerek Yok Film Hakkında Hemen İzleyin 8/10
3 yıl önce
haktant profil resmi
haktant
Bu film kesinlikle çok şey anlatıyor. Şiddetle tavsiye ediyorum. İzleyin.
3 yıl önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
En yüksek gişe hasılatına sahip Bollywood filmiymiş.

Devam filmini çekmeyi düşünüyorlarmış.
3 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
beklemediğim kadar iyi bir filmdii , her açıdan beğenilerle doluydu , öncelikle oyuncular gereçkten iyiydi , filmin konusu we işlenişini gerçekten çok beğendim uzun süresine rağmen sizi sıkmayacak şekilde güzelce kurgulanmış . kendi hayatımda sawunduğum bir çok düşünceyi seyretmek hoştu we daha önce hiç bakmadığım açılardan konulara bakmamı sağladığı için düşündüren, 3 farklı aşk hikayesiyle duygulandıran, yaptıkları olaylarla güldüren , bir çok açıdan düşündüren we düşünmeye sewk eden ,özellikle sonunda burun direği sızlatan bir yapımdı , genel olarak zaten çok iyi giden filmin son 30 dksında çıtayı daha da yükselttiğini söylemem gerek , normalde bayağı fanatik bir Hollywood hayranı olsamda bu Bollywood filmini çok etkileyici we kesinlikle izlenmesi gereken bir film olarak görüyorum , hatta hep dediğim gibi bazı filmler okullarda ders olarak izlettirilmelidir bu filmde öyleydi ...
3 yıldan fazla önce
DUA profil resmi
DUA
yanlış numara.... dikkat edilesi repliklerle dolu bi film , hint filmleri hakkındaki önyargılarımı yerle bir etti ... mutlaka izlenmeli ...
3 yıldan fazla önce
Turkeywood profil resmi
Turkeywood
evet Arkadaşlar her filmi gibi güzel bir konu güzel bir oyunculuk.Bollywood filmleri uzun süreli ancak film bittiqinde gercekten akılda kalıcı oluyor. Film 10/8.1 diye bilirim.
3 yıldan fazla önce
arifcicek profil resmi
arifcicek
film ile ilgili o kadar çok değinilmesi gereken konu var ki. zaten film ülkesinde birçok dini barındıran hindistan'dan başka yerde çekilemezdi. tren patlama sahnesinden ki bunu müslümanlara bağlaması önemliydi, diğer dinlerin yerine getirilmesi gereken zorundalıklar, eşi kanser olan adamı himalayalara gönderen bir din adamı vs.

inanç insanı ayakta tutan bütün umutları içinde barındırır evet, ama insanların bu umutları kullanarak kendi çıkar dünyalarını kurmaları yanlış numaradır.

doğru numara insanın içinde olandır.
3 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Bu adam ve filmleri bir harika dostum diyorum! daha ne diyeyim :) hadi basın play tuşuna !!
3 yıldan fazla önce
Blacklion profil resmi
Blacklion
müzikler,danslar, görsellik güzeldi.Dinleri ele alışını çok beyendim.sıkılmadan izlenebilir.izlememiş olanlar için iyi seyirler...
3 yıldan fazla önce
hezarfen profil resmi
hezarfen
filmin konusuna ve tabi ki aamir khan'a bayıldım fakat kurgu çok zayıf kalmış film son yarım saatte kendine bağladı beni diyebilirim çok dandik sahneler vardı parodi olarak güçlü sahneler de vardı inanç sistemini sorgulaması güzeldi ama film bana çok üstün körü geldi..
bir de bilemiyorum sadece bana öyle gelmiş olabilir ama my name is khan'a özenilerek yapılmış sanki biraz da
neredeyse 4 yıl önce
92mali profil resmi
92mali
Deistik görüşe dayalı çekilmiş ve gayet güzel işlenmiş bir film.İçinde uzun klişe sahneler barındırsa da genel olarak beğendiğimi söyleyebilirim :)
neredeyse 4 yıl önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
sorgulamadıklarımızı sorgulatan düşünmeyi hatırlatan bir filmdi :) birkaç sahnesinde ne oluyor ya demişliğim var.ama yok artık devam etmem demeyin.akışına bırakınca mantığımızı kullanmayı öğreten harika bir film olduğunu görebiliyoruz :) bir kez daha sevdim seni amir ;)
neredeyse 4 yıl önce
yakup11 profil resmi
yakup11
Arkadaşlar kısaca bu filmin konusunu her baba yiğit oynayamaz Aamir Khan nın performansı filmi bir kaç tık ileri itmiş uzun ama değer diye bilirim. DiYoT imza
neredeyse 4 yıl önce
melisakbaba profil resmi
melisakbaba
Finaline kadar güldürüp düşündüren, finalinde de ağlatan şahane bir film.
neredeyse 4 yıl önce
oguzhank8 profil resmi
oguzhank8
Daha ne kadar direnebilirdimki... Zor zamanlarda izlerim diye sakladığım filmlerin başında gelir peekay çünkü muhteşem olduğu bellidir zaten Aamir Khan gibi takip ettiğim 11 sanatçıdan biri Rajkumar Hirani' nin yanına geliyor ve 3 İdiot referansı ile yola çıkıyorlar.Başrolde 3 İdiotta beklediğim ve bulamadığım güzellikte bir kadın oluyor.İzleme sıramda Aladdin: Caferin dönüşü vardı amaaan yeter dedim açtım bide üstüne ghajini yi açtım kebap kebap gözümün görmesi gereken kulağımın duyması gereken beynimin ihtiyacı olan mükemmel bir lezzet 9/10 daha ne olabilirdi bilmiyorum ama 10/10 sadece nadide yapımlara verdiğim için (3 İdiot , Forest gump, Akıl Oyunları...)
4 yıl önce
Guapo profil resmi
Guapo
Farklı dinlerle ilgili sahneleri izlerken Pi'nin Yaşamında ki dinler arasında gidip gelen Pi geldi aklıma. Acaba bir esinlenme olabilir mi? Onun dışında filmin süresi beni şaşırtmadı daha iki saatin altında Aamir Khan filmi izlediğimi hatırlamıyorum. :) Ancak Khan bu filmde seviyeyi yükseltmiş gibi gelmedi. Hala 3 idiots favorim.
4 yıl önce
esarialtin profil resmi
esarialtin
Aamir Khan'ın ülkesinden başlayarak tüm dünyaya gönderme yaptığı baş eserlerinden biri. RajKumar hirani aynı anda 5 film birden çekmiş resmen, içinde yok yok. Aksiyon, mizah, dram, bilim kurgu... Dolu dolu 152 dakika bekliyor tüm izleyenleri. Amir Khan'ın performansı ile olağan üstü. Kendi ülkesindekileri eleştirerek evrenseli yakalama çabası ise takdire şayan gerçekten. Keşke diyor içimden bir ses bizim ülkemizdeki kimi sözde büyük sinemacılar bu filmin 10'da biri kadar bu ülkedeki iki yüzlü din tüccarlarını, geri kalmışlığı eleştirebilse de , aydınlığa bir ışık yakabilse.... Umuyorum sadece.... Bollywood'un önlemez yükseliği devam ediyor :d kesinlikle kaçırmayın. Din i Phonedur....
4 yıl önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Herkesin din algısı farklı olduğu için herkesin bu filmden alacağı mesaj da farklı olabilir. Bana göre yanlış yorumlanan bir kaç nokta mevcut ama genel itibariyle dinler hakkında nokta atışlar yapan bir film olmuş. Sayfalarca yorum yapabilirim dini ticarete dönüştürüp, dış görünüşü inancın olmazsa olmazı, hatta bazen tek şartı olarak görenler ve özellikle bizlere Allah'ı sevdirerek ibadet etmeyi değil de korkutarak ibadet etmeyi öğretenler ve daha niceleri için ama yeri burası değil. İnandığınız din ne olursa olsun körü körüne inanmayın. Sorun araştırın. Korkmayın. Sevin.
4 yıl önce
kuantum profil resmi
kuantum
Din ancak bu kadar güzel anlatılabilir... Ve aşk.
4 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Sempatik dansları, komik insanları bir yana bu adamın filmlerinde sevdiğim şey diğer filmlerde itici gelen saçma tesadüflerin hikayenin içine güzelce oturtulmasıdır. Yani bulunmaması gereken bir fotoğrafın aniden ortaya çıkması, bir mektubun asla eline geçmemesi gereken kişinin adeta kucağına bırakılması vb. tesadüfler bu filmde öyle olaylar zinciri sonucu verilmiş ki, başka türlüsü olamazdı zaten diyorsunuz. Güldürüyor,eğlendiriyor siz farkına varmadan itici klişeyi gerçekleştiriveriyor ve güzel bir haz bırakıyor seyircide. Verdiği mesajları zaten herkes anlatmış, söylememe bile gerek yok." Gecenin bir köründe, gözler yarı kapalıyken 2.5 saatlik bir film insanı nasıl uyanık tutar?" sorusunun cevabını burada bulabilirsiniz. İyi seyirler efendim.
4 yıl önce
aysbt profil resmi
aysbt
Dinlere gerçekçi bir yaklaşım , Ayrıca senaryo itibariyle çok cesur tam amir khan lık ibretlik bir film:) bu filmle bu dünyadan olmadığını anladık nerden geldiysen de gitme bize lazımsın ...
4 yıl önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
anlatacak kelime bulamıyorum .. en sevdiğin yemeği yemek gibi ,en sevdiğin ülkeyi görmek gibi , en sevdiğin birşeyi yapmak gibi .. her yönüyle ziyafet ,mutluluk ve keyif ..çekimleri , verdiği mesajları , insana umut ve yine sevgi aşılamasıyla yine bir yapıt .. ama bir sorun var Anushka Sharma aşık oldum :) mimikleriyle bu kadar tatlı çok az kişi vardır dünyada :) son olarak filmin her zaman inandığım şeyi söylemesi beni çok mutlu etti ..dünyadaki en büyük din sevgidir .. iyi insanlar ve kötü insanlar ..hepsi bu ..
4 yıl önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Çok keyifli, anlamlı, felsefik biraz da ironik bir film. Aamir Khan yine çarpıcı bir oyunculuk sergiliyor. Hep de sosyal mesaj içeren filmlerde yer alıyor.
4 yıl önce
Sharper profil resmi
Sharper
Hala izleyemedim...
4 yıl önce
Perfectstranger profil resmi
Perfectstranger
Çok keyif aldım.Anlatımı çok yalın.Anlayana tabi!
4 yıl önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
altyazı gömülü olarak yani sonradan alt yazı indirmeden güzel görüntüsüyle indirebileceğimiz bir yer var mı arkadaşlar ben henüz bulamadım ..biraz seviyorum da aamir khan ı ..
4 yıldan fazla önce
alicancam profil resmi
alicancam
Mesajı alırsak çok çok iyi bir film. Mesaj derken; 1 filmin verdiği mesaj 2 bizim filme yüklediğimiz mesaj. Filmin verdiği mesajı alın ;)
4 yıldan fazla önce
incidamla profil resmi
incidamla
Kült olur.
4 yıldan fazla önce
CANERAHMET profil resmi
CANERAHMET
çok çok iyi bir film..
4 yıldan fazla önce
Mrs.Garfield profil resmi
Mrs.Garfield
walla ben çok beğendim aamir kahnı da zaten çok beyenirim oyunculugunuda filmin konusuda oldukça iyi işlenmiş ve cesaret gerektiren bir film.ayrıca dünyadaki en çok inanılan yaklaşık üç dine karşı oldukça eşit davranılarak eleştiride bulunarak yapılmış. ben çok begenerek izledim içindeki ufak aşk krıntılarıda iyi oturmus :D tavsiyedir !
4 yıldan fazla önce
Astronom profil resmi
Astronom
sürekli dalga geçtiğimiz bolywood'dan beklenmedik bir filmdir.

saçma sapan dansların kısa tutulması dikkatimden kaçmadı. yahudiliğe hiç dokunmamış, müslümanlara ve hristiyanlara azıcık ama hinduizme neredeyse topla tüfekle girişmiş bir film.

aamir khan'ın oyunculuğu çok çok iyi sayılmaz bu filmde. anushka ise dudaklarına silikon mu şeyetmiş nedir korkunçlu-canavarlı-hayaletli olmuş. filmdeki en iyi oyunculuk bence boman irani'den çıkmış. hele 3 idiots'dan sonra neredeyse tanınmayacak bir kişilikle çıkmış ortaya.

hint sinemasına özgü; fazla derinlikli olmayan, insanı derin düşüncelere garketmeyen, verilmek istenen mesajı basit ve direk veren film, ulaşılmak istenen kitleye ulaşmıştır diye tahmin ediyorum. batılıların çok fazla beğenmediği hint sinemasının kitlesi doğulu halklar ise, dinler arası savaşların ve din sömürüsünün en fazla odaklandığı doğu toplumuna verilmek istenen mesajı vermiş olmasını umuyorum.

filmden kendi en önemli çıkarımım, ' var olan ve bizim yarattığımız tanrılar' aforizması değildir. tanrının kendini ve dinini koruyacak güçte olmasıdır. insanların tanrı adına, tanrının dinini korumak adına insanları katletmesi, insanın din adına birbirine yaptığı zulüm ne kadar gereksiz oysa ki. kendini ve haklarını korumaktan aciz ve sindirilmiş insanların hiç ihtiyacı olmadığı halde tanrının koruyuculuğunu yapması kadar komik bir şey olamaz. ikincisi ise insanların dine bağlanma sebebinin dinin insanlar için bir çeşit umut kapısı olması ki bu yadsınamaz. din umut verir, dayanma gücü verir. ateistler dindarlara ne kadar teşekkür etse azdır. dünyayı sanılanın aksine dinler değil, bu dindarları istediği gibi manipüle eden dinsizler yönetmektedir. bunca insanı yönetebilmek, etinden sütünden faydalanmak için din var elimizde. olmadığı yerlerde komunizm var,dikta var velhasıl var da var.

batı sinemasından uzak ve dinler hakkında yobaz sınırları olan insanlara en fazla ulaşabilen insanlardan biri olan aamir khan ( özellikle doğu toplumuna), kırmadan, dökmeden, hakaret etmeden çok ince mesajlar vermiş. bundan daha fazlasını da yapamazdı sanırım.
4 yıldan fazla önce
Numenor profil resmi
Numenor
Şu adam olmasa Bollywood çöker. 50 yaşında bu enerji sayılı kişide var. Görebilene o kadar çok şey anlatıyor ki film, isyan ediyorum dünyada bu kadar kör olduğu için..
4 yıldan fazla önce
gizemgunes profil resmi
gizemgunes
Dini hurafeleri eleştiren; hem oyunculuk bakımından, hem de konunun işlenmesi bakımından çok başarılı bir film. Keyifle izlenir, ısrarla tavsiye edilir.
4 yıldan fazla önce
XnG88 profil resmi
XnG88
mantıksız işlere mantıklı sorular..:)
4 yıldan fazla önce
Senemini profil resmi
Senemini
Din kisvesi altinda,insanlari hurafelerle zehirleyenleri elestiren, biraz fazla cocuksu olmasina karsin guzel mesajlar veren eglenceli bir film. Tavsiye edilir;)
4 yıldan fazla önce
UnknownUser00 profil resmi
UnknownUser00
Beklentim büyüktü ve hayal kırıklığına da uğramadım. yine harika bir aamir khan filmi. Kesinlikle izlenmeli
4 yıldan fazla önce
RoYaLSi profil resmi
RoYaLSi
Filmi büyük beklentiler içerisinde izledim... Güzel bir filmdi ama maalesef söylenildiği kadar abartılacak bir film de değildi... 2,5 saati sıkmadan, hem hüzünlendirip hem de tebessüm ettirerek izlettiriyor... Aynı zamanda çokta güzel bir mesaj veriyor bu bir gerçek; fakat bir "Ghajini", "3 İdiots" veya bir "Fanaa" olamaz..!
4 yıldan fazla önce
SoulArt profil resmi
SoulArt
Verdiği mesajları tarafsız mantık çerçevesinde vermiş. Oyunculuk çok başarılı. Insani duygudan duyguya sürüklüyor. Başarılı bir film olmuş söylendiği gibi evrensel işlenmiş konu. Müzikleri hızlıca gecince sorun ortadan kalkıyor :)
4 yıldan fazla önce
ENeMyPeAcE profil resmi
ENeMyPeAcE
film için yapılan yorumları abartılı buluyorum.. Gayet sıradan ve durağan ilerleyen bir film.. bence zaman kaybı
4 yıldan fazla önce
MeKa profil resmi
MeKa
bazı filmler o kadar harika ki kelimelerle anlatılacak gibi değil, bu da o birkaç filmden birisi. bayıldım, başka da bir şey söylemiyorum.
4 yıldan fazla önce
sezzoo profil resmi
sezzoo
Bu film tüm tv kanallarinda haftada bir yayinlansa, izlemeye kalmadan, belki milletin gözü azbiraz açılır ve ulkemizdeki din tuccarlarinin farkına varıla
4 yıldan fazla önce
dadassedat profil resmi
dadassedat
aamir khan yine müthiş oynamış ve yönetmende zaten 3 idiotsun yönetmeni beraber muhteşemler mutlaka izleyin izletin güzel noktalara dikkat çekiyor
4 yıldan fazla önce
bleim profil resmi
bleim
İnanç konusuna dokunmuş hafifçe. Sarsmamış oluşu, geniş bir kitleye ulaşmasını sağlayacak ki bu durum mutlu edici.:) Olmazsa olmaz olan aşk da var. İzlenmeli, en kötü ihtimalle eğlendirir.;)
4 yıldan fazla önce
scrscream profil resmi
scrscream
Yine konuşturmuş oyunculuğunu Aamir Khan. Hint filmiyle önyargıları olanlar kutulun bu çnyargıdan takılmayın müzikere gönül rahatığıyla herkes izlesin..
4 yıldan fazla önce
Porpolog profil resmi
Porpolog
Cok güzeldi lan çoook .
4 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
Gercekten cok başarılı bir film olmuş . Mutlaka izlenmeli çok keyifliydi . Tekrar izlenecek ve arşivlerde mutlaka yerini alması gereken filmlerden biri olmuş . Bu aralar izlediğim en iyi filmlerden biri olmuş çok beğendim çok :)
4 yıldan fazla önce
GzmSari profil resmi
GzmSari
Sadece hint filmleri izleyicisi için değil 3 Idiots ve My Name is Khan gibi filmlerden birisi olmuş. Aamir oyunculuğunu döktürmüş hayran kaldım yine :D Film öyle güzel noktalara değiniyor ki çoğumuzun sormadığı soruları akıla sokuyor :) mükemmel demek istemiyorum insanların beklentisi yükselmesin diye ama yok bence mükemmel bir filmdi :D
4 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Beklentimin çok çok üzerindeydi film ki Hint filmleri de aradaki danslardan falan hoşuma gitmezdi. fakat bu film hem bolca güldürüp hem de sonunda gözlerini dolduruyor insanın. Üstelik birçok da gerçekten önemli olduğunu düşündüğüm noktaya değiniyor. Hint filmlerinin belli bir takipçi kitlesi var fakat bu film 3 Idiots gibi her kesim tarafından beğenileceğini düşündüğüm mükemmel bir filmdi. İzlediğim 2014 filmleri arasında en iyilerdendi.
4 yıldan fazla önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
aamir kha nın yeni filmi var söylemiyorsunuz :) !!
4 yıldan fazla önce
Sherlockolik...SmyySrk profil resmi
Sherlockolik...SmyySrk
son yarım saatte iyi toparladılar kanaatimce :)
4 yıldan fazla önce

PK filmini beğenenler

PK filmi hakkında ilgi çekici içerikler