Poltergeist: Kötü Ruh (Poltergeist) (2015) afişi

Poltergeist: Kötü Ruh (2015)
Poltergeist

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
93 dakika
KerseL Sam Raimi'nin yapımcıları arasında bulunduğu film, 80'li yılların efsanevi korku filmlerinden Poltergeist'ın yeniden çevrimi. Steve ve Diana'nın sakin ve huzurlu aile yaşantısı, yeni taşındıkları evlerinde yaşanmaya başlanan paranormal olaylarla sarsılmaya başlar. Üç çocuklarından en küçük olanı, bir gece evlerinde esrarengiz bir varlık olduğunu keşfeder ve ansızın ortadan kaybolur. Sonrasında aile, kendilerini hedef alan ve savaşı bırakmaya niyeti olmayan bir varlığın farkına varırlar. Gizemli bir geçmişi olan bu bölgede, geçmişin terörü yeniden ortaya çıkmıştır artık; her birinin hazırlıksız olarak yakalandığı bu savaşta hiçbir şey eskisi kalmayacaktır.

Yorumlar

uasli profil resmi
uasli
olmaz olsun
0
neredeyse 2 yıl önce
ecemcelikkol profil resmi
ecemcelikkol
Resmen korkudan ziyade fantastik filmdi. Boş zamanda izlenebilir.
0
neredeyse 2 yıl önce
Lioness profil resmi
Lioness
Çok çok çok çok çok ama çok saçma bir film.. Tabi güncel haliyle eskisi için bir lafım yok o zamana göre kaliteli bir film sayılabilir.ama bu olmamış ya.
1
2 yıl önce
gangrel profil resmi
gangrel
Eski versiyondaki korku öğeleri o yıllar için korkutucuydu ama internet çağına yer mi tabi yemez. O yüzden vasat geldi bana. Eskisinin hatırına yine de izlenir.
0
2 yıldan fazla önce
eminuk profil resmi
eminuk
Gece izlediğim için bir kaç sahnede korktum. Devamı aksiyon filmi gibiydi daha çok. Korku filmlerinden çok bir şey beklememek gerektiğini izlediğimiz 12345267 filmden anlamış olmamız lazım. Eski versiyonunu da izlemedim o yüzden karşılaştırma yapamıyorum, sadece vasat bir film olduğunu söyleyebilirim. İzlemeyin demiyorum, gece izleyin diyorum.
0
2 yıldan fazla önce
emrebo profil resmi
emrebo
Orjinali gibi değil ama eh işte
0
2 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Sonlara doğru biraz saçmalasa da ben oldukça başarılı buldum. Önceki filmini izlemedim ben o nedenle bir karşılaştırma yapamayacağım ama ben filme biraz haksızlık yapıldığına inanıyorum bence güzel bir iş çıkmış. Senaryo gayet başarılı, oyuncular ve performansları iyi özellikle küçük kız çok tatlıydı. Tamam öyle çok korkunç değildi ama ben yeterince irkildim ve gerildim. Bence izlemeye değer.
3
2 yıldan fazla önce

Poltergeist filmini beğenenler

Poltergeist filmini içeren raflar

Poltergeist filmi hakkında ilgi çekici içerikler