Popeye (1980) afişi

Popeye (1980)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
114 dakika
cinemarty Temel Reisimiz , Popeye, uzun zamandır kayıp olan babasını bulmak amacıyla Sweet Haven denilen küçük bir sahil kasabasına gelir. Kasaba namı diğer korsan Kaba Sakal tarafında yönetilmektedir. Yeni arkadaşlar edinir hamburgerci Wimpy ve kaba sakalın kız arkadaşı Olive, yani Safinaz. Reisimiz ünlü bir boks şampiyonunu yenmesi ile kasabada herkes tarafından tanınmaya başlanır. Terk edilmiş bir çocukta bulduktan sonra aile kurmak için hiç bir sebep kalmamış gibi gözükse de , daha babasını bulmak, kaba sakaldan kasabayı kurtarmak için bol bol ıspanak yemesi gerekecektir.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

KerseL profil resmi
KerseL
Çizgi filminde ki karakterleri çok başarılı yansıtmışlar filme ,başta Temel Reis olmak üzere ki Robin Williams rolün hakkını fazlasıyla vermiş,Safinaz,Kabasakal ve hamburgerci Wimpy çizgi filmden çıkmış ve kanlı canlı karşımızdalar sanki.
Ancak senaryosu zayıf kalmış araya müzikal sahnelerde sıkıştırmışlar.
6 ay önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Çok sağlam bir Robin Williams filmi. Çizgifilmi bilen ve karakterlerin hepsini zamanında teker teker gözlemlemiş biri çok keyif alır. Biraz uzun olduğu için çocuk yanları sizi sıkabilir. Ama hiç olmayan bir evrenin hiç olmayan bir kara parçasındaki hiç olmayan insanları izlemek bile sizi filme adapte edecektir. Robin Williams huzur içinde uyu. Büyük oyuncu.
neredeyse 3 yıl önce

Popeye filmini beğenenler

Popeye filmini içeren raflar

Popeye filmi hakkında ilgi çekici içerikler