Power Rangers (2017)

Power Rangers (2017)

Puan 5.5 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
124 dakika
22
13
151
26
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Power Rangers'ın çocukluğumdan beri amacını hiç anlamamıştım. Sonunda bir filmle ne olduğunu görmüş oldum. Benim açımdan efektleri ve kurgusu yeterli aşırı beklentiye girmeden izlenebilecek bir aksiyon-bilim kurgu filmi olmuş. Genel olarak beğendim.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
girişinin uzun , gelişmesinin yetersiz , sonucunun wasat olduğu bir yapım olmuş maalesef . o kadar para o kadar reklam boşuna çok aceleye gelmiş film çok harika bir kahramanlık serisi olabilirdi , meraktan ikinci filmde gelince izlerim ama o kadar yani ...
error_outline
5 yıldan fazla önce
mtufan profil fotoğrafı
mtufan
spoiler sayılabilir-----> dizisini sevmesem de film dikkatimi çekti. hikaye bilindik efektleri vasat kurgu ideal. karakter anlatımı zayıf. taşları anlatmaya girmediler bile. böyle filmlerden oyunculuk kalitesi beklemediğimden sorun yok bence. filmi oyunculuk değerlendirmemin dışında olumlu konuşmam pek olası değil. aklımda kalanlar, 65 milyon yıl kimse o taşları bulamadı ama yüzeyin 2 metre aşağısında. 50 metrelik delik açıyorsun gezegenin özü orada?? filmde anlatılan adapte olma yeteneğinin üstün bir güç olduğunu bu yüzden bu gençlerin seçildiğini varsayarak konuşuyorum. zord'ları nasıl kullanacaklarını ve megazord da nasıl hareket edeceklerini nereden biliyorlar. bilgi bunlara doğuştan mı verildi yoksa taşlar ile mi? refleksleri ne ile alakalı. refleksten kastım ihtiyaç olduğunda ve bilmeden yapıldığından, zord'ları birleştirme ve ateş etmek. bunlar neyse film zaten eksiklik çuvalı. çöp dememe neden olacak bir eksiklik var ki bence filmin gidişatına karar verenler kovulmalı. abartısız söylüyorum. galaksiyi rangerler koruyorsa 65 milyon yıldır yoklar ve galaksiye bir şey olmamışsa, yapım benden ne düşünmemi bekliyor? film merak uyandıramıyor, anlatılanlar ise hızlıca geçiyor, olumlu düşüncem ise zaten içimde olan merakım sayesinde sıkılmamış olmam. filmin tek amacı ayrıntıya girmeden nasıl ranger olduklarını gösterip birazda aksiyon ile insanları 90'lara götürüp hoş vakit geçirtmek.
error_outline
5 yıldan fazla önce
BirKusOlsam profil fotoğrafı
BirKusOlsam
Ben de dahil 90’lı yıllar çocuklarının vazgeçilmezi olan dizisi Power Rangers, bu filmiyle benim için dizisinin daha iyi görsellisi ve kostümlüsü olarak nitelendirebileceğim bir yapım olmuş. Fazlası değil. Yani film boyunca her konuda oldukça basite kaçılmış. Filmi özel kılan hiçbir şey yok. Her ne kadar başlarında Breakfast Club tadı bırakılmaya çalışılmış olsa da bir süre sonra klişe sahneler , herkesin her şeye kısa sürede adapte oluyor olması, birçok şeyin şans eseri gerçekleşiyor olması ve film içerisindeki ton uyuşmazlığı o tadı silip süpürüyor. Oyunculuklar da vasatın üzerine çıkamıyor maalesef. Filmde beğendiğim tek şey görsellik, efektler falan bayağı gerçekçi yapılmıştı. Belki çok düşünülmeden boş bir şekilde izlenirse keyif alınabilir zaten izlerken çok sıkılmıyorsunuz ama yukarıda bahsettiğim şeyler izlerken sizi rahatsız ediyor. Benim için izlenebilir kategorisine koyacağım bir film. İzlemesem de olurmuş. Puan 5
error_outline
5 yıldan fazla önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
İdare ederdi. Boşuna heveslenmeyin.
error_outline
5 yıldan fazla önce
sertbugra profil fotoğrafı
sertbugra
Power Rangers ve Donut Savaşları
Power Rangers ve Krispy Kreme Tadında Savaşlar
Filmin isimleri bunlarda olabilirmiş zira filmin yapımcısı Krispy Kreme gibi duruyor ona reklamdır öyle. Onun haricinde bana eski tadı vermedi açıkcası.
error_outline
5 yıldan fazla önce
snkn.sys profil fotoğrafı
snkn.sys
Daha iyi olabilirmiş. Sonuçta sevilen ve klasik bir hikaye ama filmi çok klasik gibi olmamış. Tam bir fragman havasındaydı. Orijinal müziği kullanılsaymış daha bi çocukluğumuza gidebilirdik. Çerezlik bir film diyebilirim.
error_outline
5 yıldan fazla önce
protonobilissimos profil fotoğrafı
protonobilissimos
Film sanki tanıtım amaçlı olmuş hani bir ikiyi çekiyoruz siz bununla bir idare edin der gibi olmuş. Konu tam olarak anlatılamamış bence bu yüzden beklentimin çok aşağısında kaldı. Zamanında çekilmiş dizi versiyonu dahi bunun yanında çok daha iyidir. Vaktiniz varsa ( başka bir film izlenebilir ) izleyebilirsiniz.
error_outline
5 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Çok birşey bekleyerek gitmemiştim ve doğru yapmışım. Yine de görsel efektler ve bazı aksiyon sahneleri güzeldi. Klasik Power Rangers müziğinin çaldığı sahnede de bi heyecanlanmadım değil ama genel olarak vasat bir film. Diziden kalan ırkçılık iddialarıyla da siyah ve maviyi değiştirmişler dikkatimi çeken o oldu. Orta halli bir film
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
Arcadia profil fotoğrafı
Arcadia
90'ların fenomen dizisinin film uyarlaması iddalı bütçesine rağmen tam da tahmin ettiğim gibi aceleye getirilmiş klasik bir ergen filmi olmaktan öteye geçememiş rahatsız edici tahmin edilmesi kolay lokma olan sahneler ile boğulmuş film. Geçişler felaket, ciddi ölçüde akışı etkileyecek sahneler kesilmiş gibi geldi. Son 20 dk'ya sığdırılmaya çalışılmış. ''Elde birbirinden lezzetli malzemeleriniz var ama siz hepsinden ne kadar miktarda koyacağınızdan o kadar habersizsiniz ki, yaptığınızın ne olduğu hakkında en ufak fikriniz yok. Bu filmin özeti budur.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce