Acil Teslimat (Premium Rush) (2012) afişi

Acil Teslimat (2012)
Premium Rush

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
91 dakika
starch Hız yapan otomobillerin arasından sıyrılmak, çıldırmış taksiler, açık kapılar ve sekiz milyon huysuz yaya New York’un en atik ve en iyi bisikletli kuryesi Wilee’nin (Joseph Gordon-Levitt) günlük iş ortamındaki unsurlardır. Fixie sürmek kolay bir iş değildir. Frensiz, süper hafif ve tek vitesli olan bisikletin sürücüleri de ya çok yetenekli bisikletçiler ya da trafiğe her çıkışlarında hayatlarını riske atan hafif intihara meyilli tiplerdir. Ancak hayatını her zaman sınırlarda yaşamaya alışık olan bir adam için rutin bir teslimat Manhattan sokaklarında yaşanan hayat memat kovalamacasına dönüşünce alışık olduğundan daha tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalır. Wilee günün son zarfını teslim etmek için eline aldığında, paketin farklı olduğunu fark eder. Bu kez, biri gerçekten de Wilee’ye öldürmeye çalışıyordur.

Yorumlar

Lessienn profil resmi
Lessienn
baştan sona aksiyonu hiç durmayan arabalı izlemeye alışık olduğumuz türün bisikletli epey de keyifli hali. he ama joseph gordon levitt olmasa izler miydim? sanırım hayır.
2
4 ay önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
İnsan da hemen aha da filmdeki gibin bisiklet alma isteği uyandırıyor. :)
0
neredeyse 2 yıl önce
Makif profil resmi
Makif
Bu film sayesinde fixie bisiklet sahibi olan birsürü arkadaşım var :)
1
3 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Hız yapan otomobillerin arasından sıyrılmak, çıldırmış taksiler, açık kapılar ve sekiz milyon huysuz yaya New York’un en atik ve en iyi bisikletli kuryesi Wilee’nin (Joseph Gordon-Levitt) güçlük iş ortamındaki unsurlardır. Fixie sürmek kolay bir iş değildir. Frensiz, süper hafif ve tek vitesli olan bisikletin sürücüleri de ya çok yetenekli bisikletçiler ya da trafiğe her çıkışlarında hayatlarını riske atan hafif intihara meyilli tiplerdir.
Ancak hayatını her zaman sınırlarda yaşamaya alışık olan bir adam rutin bir teslimat Manhattan sokaklarında yaşanan hayat memat kovalamacasına dönüşünce alışık olduğundan daha tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalır. Wilee günün son zarfını teslim etmek için eline aldığında, paketin farklı olduğunu fark eder. Bu kez, biri gerçekten de Wilee’ye öldürmeye çalışıyordur.
0
3 yıldan fazla önce

Premium Rush filmini beğenenler

Premium Rush filmi hakkında ilgi çekici içerikler