Problem çocuk (Problem Child) (1990) afişi

Problem çocuk (1990)
Problem Child

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
81 dakika
Noir Junior, bugüne kadar evlatlık verildiği her aile tarafından, çocuk esirgeme kurumuna geri gönderilmiş, sabıkalı ve tehlikeli bir baş belasıdır. Rahibelerin yurdunda onların ve kalan diğer çocukların başına bela olmaktadır. Ta ki Ben Healy ve eşi Flo tarafından evlat edinilene kadar. Çift Junior sayesinde mahalledeki çocuklu çiftler tarafından kabul edileceklerine sevinirken, başlarına nasıl bir problem açtıklarının farkında değildirler.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

Filmkopat profil resmi
Filmkopat
Efsane Film Birde Evde Tek Başına Var Bunların Yeri Hep Ayrı
neredeyse 2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Hala çocukluğumuzdaki kadar keyifli :)
neredeyse 2 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
Küçükken izledim,büyükken izledim,en sevdiğim komedilerden.sonradan bunun türk versiyonu da çıkmıştı >> zıpçıktı cafer :D
2 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
bu filmi ilk izlediğimde 5-6 yaşındaydım herhalde o zaman bayağı eğlendiğimi hatırlıyorum izlerken , geçenlerde denk geldim bir daha izledim tabi aynı zevki vermese de tebessümle izledim :) ailecek izlenecek iyi filmlerden .
3 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Junior, bugüne kadar evlatlık verildiği her aile tarafından, çocuk esirgeme kurumuna geri gönderilmiş, sabıkalı ve tehlikeli bir baş belasıdır. Rahibelerin yurdunda onların ve kalan diğer çocukların başına bela olmaktadır. Ta ki Ben Healy ve eşi Flo tarafından evlat edinilene kadar. Çift Junior sayesinde mahalledeki çocuklu çiftler tarafından kabul edileceklerine sevinirken, başlarına nasıl bir problem açtıklarının farkında değildirler.
3 yıldan fazla önce

Problem Child filmini beğenenler

Problem Child filmini içeren raflar

Problem Child filmi hakkında ilgi çekici içerikler