Sonsuzluk Projesi (Project Almanac) (2015)

Sonsuzluk Projesi (2015)Project Almanac

Puan 7.2 / 10
Senin Puanın
Etiketler Bilim Kurgu, Çerezlik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
106 dakika
92
6
299
63
snkn.sys profil fotoğrafı
snkn.sys
Kamera Oynamaları olmasa konu olarak güzel bir film..
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
SihirliEnerji profil fotoğrafı
SihirliEnerji
kelebek etkisi ile jump filminin karışımı birşeydi.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
Sezgii profil fotoğrafı
Sezgii
Sürekli kameranın oynaması aşırı rahatsız etti beni. Aman aman bir film değil, etikette olduğu gibi çerezlik
error_outline
6 yıldan fazla önce
deryacengiz profil fotoğrafı
deryacengiz
Çok beklenti içine girmeden izlendiğinde gayet eğlendiren bir film. Ergenler zaman makinesi bulurlarsa elbette manita peşinde koşarlar. Normaldir. Ben olsam ben de aynı şeyleri yapardım muhtemelen:)
error_outline
6 yıldan fazla önce
sabriayes profil fotoğrafı
sabriayes
kelebek etkisi filminin genclik versiyonu. bittigi zaman zaten bildiginiz bi filmi tekrar izlemis gibi oluyorsunuz. cerezlik etiketinin hakkini veriyo anlicaniz :) yeni bisey beklemeyin ama sıkılmazsınız da..
error_outline
6 yıldan fazla önce
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
ergenler zaman makinesini icat etseler ne için kullanırlardı sorularına geröekçi cevaplar vermiş bir film olmuş, vakit öldürmelik bir film olmuş.
error_outline
6 yıldan fazla önce
KARAGEYIK profil fotoğrafı
KARAGEYIK
Gerçeklik hissini arttırması gereken el kamerasıyla yapılmış çekimler bende sadece baş dönmesi ve mide bulantısını arttırdı. Filmde bir potansiyel var ama el kamerasının bir olaya odaklanması gerekirken tek bir kişiye odaklanması size bunun kurgulanmış bir film olduğunu hatırlatıyor. Bunun gibi aklıma yatmayan detaylar da filmdeki potansiyelin ortaya çıkmasını engellemiş gibi geldi bana. İzlenmeyecek kadar kötü bir film değil ancak izlemeseniz de çok şey kaçırmış sayılmazsınız...
error_outline
6 yıldan fazla önce
esarialtin profil fotoğrafı
esarialtin
Steins Gate izleyen Mtv beyinli bir yönetmeni Mtv işi. Bir taraftan zaman yolculuğu mantığını çözmeye çalışan, diğer taraftan birbirlerini düdüklemeye çalışan bir grup arkadaşın yer aldığı bilimkurgumsu. Gerçi ülkemizde örneği bulunmadığı için bizim gibi ülkeler için bulunmaz nimet kalitesinde. Zaman yolcuğuluğu ve paradoks temalı onlarca işten biri. Görsel Efektleri oldukça başarılı, handy cam benzeri bir cihazla çekilmiş, bu yüzden dinamik bir temposu var. Diğer örneklerine oranla izleyiciyi de fazla yormuyor. İzlenmez bir iş diyemem, ama fazla beklentinizi yüksel tutmayın. Olmasa da olur işlerden biri. Aşk meşk işleri biraz mtv zırvalıkları tadında ....
error_outline
6 yıldan fazla önce