Yetenekli Genç Kadın (Promising Young Woman) (2020)

Yetenekli Genç Kadın (2020)Promising Young Woman

Puan 7.9 / 10
Senin Puanın
Etiketler Dram, Şaşırtan
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
113 dakika
38
1
87
30
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
Beklediğimden çok daha başarılı ,çok daha güzel ,çok daha iyi bir filmdi, her açıdan güzel ve başarılı bir yapımdı , senaryo ve akış çok hoştu , oyunculuk için Carey level atlamış tebrikler
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Carey Mulligan'ın müthiş bir boy gösterisi var burada. Normalde kendisi daha naif rollerde ama burada oldukça cesurca, yakışmış bu rol de ona. Resmen ben bitti demeden bitmez çağrısıyla gümbür gümbür yapımı sırtlanmış gitmiş. Rolünün gereği isyankar edası da afişe cuk die oturmuş. Bu film es geçilmemeli.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
Mine.Ce profil fotoğrafı
Mine.Ce
Yorum yapasım yok. Herkesi ilgilendiren bir konuda bir film yapılmış. Çokta güzel anlatılmış. İzledikten sonra lütfen bıraktığım linteki yazıyı okuyun.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Zekice kurgulanmış ve düşündürücü, anlamlı bir film. Hele ki şu zamanda her gün olanlardan sonra insanda daha farklı bir etki bırakabiliyor. Yavaş temposuna aldırmadan, filmin ortasında izlemeyi vazgeçmeden sonuna kadar lütfen ama lütfen izleyin. Tartışmaya açık bir konu ama.. Biz size bunu çığlıklar atarak, sokaklara dökülerek, eğitimle, empatiyle, birçok yolu deneyerek anlatmaya çalıştık der gibi bir de böyle anlatalım diye mesajı çok güzel göndermiş.
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce