Queen (2013)

Queen (2013)

Puan Like 6.0 / 5 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Hindistan
Süresi
146 dakika
ufuk.krd asıl kızımızın düğünü olacak iken damadın kafasının karışması bütün işleri berbat etmiştir. asıl kızımız bu olayın üzerine kendine geldikten sonra her zaman gitmek istediği balayı gezisi olan ülkeler turuna tek başına çıkmaya karar verir. birbirinden farklı olaylar yaşayacak olan asıl kızımız değişim rüzgarları ile olayların da değiştiğini görecek daha farklı açılardan değerlendirmeler yapabilecek kendini keşfedecektir zevkle sürükleneceğiniz bir film.

Yorumlar

Philosophy profil resmi
Philosophy
Kadınların, erkekler tarafından belirlenen sınırlarının olmadığını, sınırlandıralamayacağını ve aşabileceğini anlatan güzel bir film.
7 ay önce
bilgeytz profil resmi
bilgeytz
çok güzel zevki sonu müthiş zaten ödüllü bir film :)
3 yıldan fazla önce
Feyzagul profil resmi
Feyzagul
Çok güzeldi..
4 yıl önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
bir kadın bir erkeğin boyunduruğun altında kalmadan özgürce her şeyi yapabilir temalı bir filmdi. yüzümde hep bir gülümseme arada kahkahalarla izledim filmi.durgun başlangıcı bana: ' iki buçuk saat nasıl geçecek?' diye sordurdu ama hiç sıkılmadan keyifli bir şekilde tamamladım :) ve bu şarkısına bittiğimi söylemeden geçemeyeceğim https://www.youtube.com/watch?v=udra3Mfw2oo :)
4 yıl önce
hezarfen profil resmi
hezarfen
sonunun daha romantik bitmesini beklesemde,iki buçuk saat nasıl geçti anlamadım çok zevkliydi,çok güzeldi..son zamanlarda izlediğim en iyi bollywood filmiydi..:)
neredeyse 5 yıl önce

Queen filmini beğenenler

Queen filmi hakkında ilgi çekici içerikler