Ölümsüz Polisler (R.I.P.D.) (2013) afişi

Ölümsüz Polisler (2013)
R.I.P.D.

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
96 dakika
SuaY Nick Walker henüz hayatını kaybetmiş bir polistir ve ölümünde sonra gittiği dünyada mesleğini devam ettirecek olmanın şokunu yaşamaktadır. 'Rest in Peace' isimli bir polis teşkilatına katılan Nick, Roy Pulsipher isimli yüzyıllar önce ölen bir ajanla çalışmak üzere görevlendirilir. İkili dünyadaki kötü ruhları kovalayıp onları cehenneme göndermek ve böylece dünyadaki kötülüğü yok etmek için mücadele edeceklerdir. Ancak Nick'in yaşayanların dünyasıyla olan sorunları henüz bitmemiştir. Ölmüş olduğunu ve eşinden sonsuza dek ayrılmış olduğu gerçeğini kabullenemeyen Nick, kendi katilini bulmaya çalışacaktır.

Yorumlar

yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Biraz kafa boşaltmak ve eğlenceli vakit geçirmek için birebir. Bu filmi izlemeden önce yapılacak en büyük hata beklentilerle başına geçmek olacaktır. Bir de tabi ki mantıklı bir şeyler beklenmek. Size tavsiyem uçuk, komik ve farklı bir şeyler izleme modunuzdaysanız geçin karşısına.
2
neredeyse 2 yıl önce
melezx profil resmi
melezx
sınıfında çekilen filmlerden en iyisi ...
0
2 yıl önce
alicancam profil resmi
alicancam
Orta şekerli tatlı bir film.
0
neredeyse 3 yıl önce
KARAGEYIK profil resmi
KARAGEYIK
İzledim ve sildim. Boş vaktiniz çoksa ve de yapacak hiç bir şeyde bulamıyorsanız bence biraz daha düşünün, fonda da bu film oynasın ara ara baksanız filmi anlamak için yeterli.
1
3 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
fragmanını izlediğimde bu filmi izlicem demiştim..değişik bir konusu var.ölümsüz polis olarak görevini yapıyorsun.tanıdıklarınla bağlantı kuramıyorsun.film güzel.arşivimde yerini hemen aldı
0
3 yıldan fazla önce
dai profil resmi
dai
böyle bir saçmalık yok. hem cennet cehennem teması işlenecek hem de ölüleri kendi ruhlar savaşında hiç olmamışçasına yok edeceksin. bak bak saçmalığa bak. şu filme sinir olduğum kadar müzikallere olmadım.
0
3 yıldan fazla önce

R.I.P.D. filmini beğenenler

R.I.P.D. filmi hakkında ilgi çekici içerikler