Rab Ne Bana Di Jodi (2008)

Rab Ne Bana Di Jodi (2008)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Romantik, Müzikal, Huzur
Yönetmen
Ülke
Hindistan
Süresi
167 dakika
Sherlockolik...SmyySrk Rab Ne Bana Di Jodi (Rab'in birleştirdiği çift) Suri onu yetiştiren hocasının kızının düğününe gittiğinde evlenmek üzere olan Taani ye aşık olur, kına hazırlıkları sırasında Damat tarafının gelirken kaza geçirdiğini kurtulan olmadığını haberi gelir, buna dayanamayan adam kalp krizi geçirip hastaneye kaldırılır, hastenede babası ölmeden önce kızı Taani kimsesiz kalmasın diye en sevdiği öğrencisi Suri ile evlenmesini vasiyet eder ve ölür. Taani vasiyeti kabul etsede suri ye sevdiği adamın öldüğünü ve bir daha kimseyi sevmeyeceğini söyleyerek evlenir.... Suri ise Taani yi tekrar hayata döndermek istemektedir. Bunu için Taani nin dansa olan tutkusunda faydalanmaya karar verse de kendisi dansa hiç yatkın değildir.... (çok tatlı bir aşk filmi seven insanın neler yapabileceğinin en güzel örneklerinden Shahrukh farkı ile harika bir hikaye sizleri bekliyor)

Yorumlar

Aaisha profil resmi
Aaisha
çok güzeldi. yalnız anlamadığım bu adama neden 'Sajdhe sar jukhta hai
' :Önce sana secde edeceğim.' gibi sözler söyletiyorlar?
neredeyse 4 yıl önce
scrscream profil resmi
scrscream
Eğlenceli ve çok güzel bir aşk fimi. Hint filmi müziksiz olmaz (istisnalar hariç).Hint müziklerinden sıkılanlar izlemesin.
neredeyse 4 yıl önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
aamir khan ,Shahrukh Khan a tüm sinemaseverler teşekkür etmeli ..bende teşekkür ediyorum .. ve ne yapsam bilmiyorum onları izledikten sonra başka film izleyemez oldum .. sende rabbimi gördüm de çok güldüm çok ağladım .. çok güzeldi ..
4 yıl önce
clsknddm profil resmi
clsknddm
'Tujh mein Rab dikhta hai'
4 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
müzikal yönü ağır basan bir film.2 farklı karaketeri canlandırıyor Khan..pek sarmadı..
neredeyse 5 yıl önce

Rab Ne Bana Di Jodi filmini beğenenler

Rab Ne Bana Di Jodi filmi hakkında ilgi çekici içerikler