Mutlulugun Pesinde (Rabbit Hole) (2010) afişi

Mutlulugun Pesinde (2010)
Rabbit Hole

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram
Ülke
ABD
Süresi
91 dakika
KerseL Mutlu bir evlilikleri olan Becca ve Howie Corbett'ın yaşamı, oğulları Danny'nin bir trafik kazasında ölmesi ile alt üst olur. Çift karşılaştıkları bu yoğun acı ile baş etmeye çalışırken, bir taraftan da kendi ilişkilerinin çıkmazları ile karşılaşır. Howie'nin acısı onu tuhaf bir nostaljiye kaptırır ve geçmişini yeniden sorgulatırken, Becca'nın yas süreciyle başa çıkma yöntemi çok daha farklı olacaktır. Becca oğlunun ölümünden sorumlu olan Jason adlı genç ile bir dostluk kurar ve onun dünyasını anlamaya çalışır. Acı Corbett çiftini farklı seçimlere sürüklerken, tehlikeli ve sürprizlerle dolu bir kendini keşfetme süreci onları beklemektedir...

Yorumlar

Philosophy profil resmi
Philosophy
Film duyguları yansıtmada biraz yavan kalmış. Yaşananları sindirmek kolay bir şey değil elbette ama film bir şekildem akıp, gidiyor. KARAGEYİK'in esprisine katılarak, neredeyse Milles Teller film de ufacıkken günümüzde neredeyse yaşlandı ama botoks aşkına Nicole Kidman hep aynı, hep aynı yahu.
1
5 ay önce
Sefa profil resmi
Sefa
Çocuğunu kaybeden bir ailenin dramını anlatan güzel bir film. Çok durağan işlendiği için herkes sevmeyebilir. Müzikleriyle birlikte ben filmi beğendim.
0
1 yıldan fazla önce
eskon profil resmi
eskon
KARAGEYİKin esprisi güzel. Fakat filmle ilgili olarak daha umutsuz ve kötü durumlar mevcut. Film iyi gibi görünse de isteneni veremiyor. Vermemekle kalsa iyi, oldukça yalpalıyor. Zaman geçtikçe daha vahim bir hal alıyor. Bir de sinemada izlemiştim, parama yazık!
0
3 yıl önce
KARAGEYIK profil resmi
KARAGEYIK
Nicole Kidman botoks yaptırmasymış. Bilemiyorum belkide botokslu kadını çok iyi oynuyordur.
2
3 yıldan fazla önce

Rabbit Hole filmini beğenenler

Rabbit Hole filmini içeren raflar

Rabbit Hole filmi hakkında ilgi çekici içerikler