Raising Helen (2004) afişi

Raising Helen (2004)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
119 dakika
Philosophy Helen Harris’in hep hayalini kurduğu gibi bir hayatı vardır. İyi bir modellik kariyerine sahiptir ve gecelerini barlarda ve moda defilelerinde geçirmektedir. Fakat ablası ve eniştesinin ölüm haberini aldığında tüm bu özgür hayatı yerle bir olur. İkinci bir ablası olmasına rağmen, ölen ablası ve eniştesi çocuklarını Helen’in büyütmesini vasiyet etmişlerdir. 15 yaşındaki Audrey, 10 yaşındaki Henry ve 5 yaşındaki Sarah’ın sorumluluğu artık Helen’dedir. Çocuk bakmaktan hiç anlamayan Helen, onları yetiştirebilmek için eski yaşamını geride bırakmak ve çocuklarla birlikte kendisi de büyümek zorundadır.

Yorumlar

Sezgii profil resmi
Sezgii
Oynadığı her rolü gerçekmiş gibi yansıtan sıcacık bir kadın Kate Hudson. Her filminde bir daha hayran oluyorum. Çok tatlı, çok samimi bir filmdi.. Hem eğlenceli, hem duygusal. ^^
0
2 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Model ajansında çalışan Helen Mirren (Kate Hudson) kariyerinde hızla ilerleyen ve şehir hayatının karmaşasına alışkın bir kadındır. Terfi edilmek üzereyken ablasının ve eniştesinin trafik kazasında öldüğünü öğrenir. Çocuklar hakkında hiç tecrübesi olmayan Helen, kız kardeşininin çocuklarına bakmaya başlar. Hem çocuklarla ilgilenmek hem de iş yaşamında başarılı olmak o kadar kolay değildir.
0
3 yıldan fazla önce

Raising Helen filmini beğenenler

Raising Helen filmini içeren raflar

Raising Helen filmi hakkında ilgi çekici içerikler