Medyum (Red Lights) (2012)

Medyum (2012)
Red Lights

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Şaşırtan, Gizem, Gerilim
Yönetmen
Ülke
İspanya
Süresi
114 dakika
starch Film emekli doktor Margaret Matheson (Sigourney Weaver ) ve onun genç asistanı Tom Buckley (Cillian Murphy)’in psişik olayların kandırmaca üzerine kurulu olduklarını kanıtlama çalışmalarına odaklanıyor. Efsanevi medyum Simon Silver (Robert De Niro ) kaybolduktan 30 sene sonra geri dönmüş ve bilim dünyasının en büyük araştırma konusu olmuştur. Açıklanamaz her yeni gizli olayın ardından popülaritesi daha da artan Silver artık Tom için bir takıntı haline gelmiştir.

Yorumlar

pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
güzel, değişik bir film.. puanım : 7.3
1 yıl önce
hexagon profil resmi
hexagon
final iyiydi
neredeyse 4 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Robert De Niro'yu böyle dandik filmlerde izleyince üzülürüm, gözlerim dolar. Kötü bir filmdi, yavan, sıkıcı ve bir yere varmayan...
4 yıl önce
furkandr profil resmi
furkandr
son zamanlarda izlediğim en güzel filmdi
4 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Film emekli doktor Margaret Matheson (Sigourney Weaver ) ve onun genç asistanı Tom Buckley (Cillian Murphy)’in psişik olayların kandırmaca üzerine kurulu olduklarını kanıtlama çalışmalarına odaklanıyor. Efsanevi medyum Simon Silver (Robert De Niro ) kaybolduktan 30 sene sonra geri dönmüş ve bilim dünyasının en büyük araştırma konusu olmuştur. Açıklanamaz her yeni gizli olayın ardından popülaritesi daha da artan Silver artık Tom için bir takıntı haline gelmiştir.
4 yıldan fazla önce

Red Lights filmini beğenenler

Red Lights filmi hakkında ilgi çekici içerikler