Kızıl Serçe (Red Sparrow) (2018)

Kızıl Serçe (2018)Red Sparrow

Puan 5.8 / 10
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Dram, Gerilim
Yönetmen
Dil
Macarca
Ülke
ABD
Süre
140 dakika
53
16
214
64
Firely profil fotoğrafı
Firely
Çok iyiydi.
error_outline
25 gün önce
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Film ilk çıktığında baya bir kişi tarafından beklentiye girilmişti ama öyle çok iyi bir film değil. Tom Hanks'in Bridge of Spies filmi daha iyidir. Film izlensin diye Jenifer'a sürekli erotik sahneler ve çıplak görüntüler koyulmuş.
error_outline
9 ay önce
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Baya beğenmeyenler olmuş ama ben beğendim filmi. Sıkmadı beni akıcı geldi merak uyandırdı ama baya baya +18. Çoğu sahnesi için sağlam mide gerekli.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Selenora profil fotoğrafı
Selenora
Elimden geldiğince filmlere önyargı ile yaklaşmamaya çalışırım. Filmin başlarında rahatsız olsam da şans verip izledim ama sanırım yarısına bile yetişmemişken bıraktım. Açık sahnelerin ötesinde eleştirebileceğim onca unsur barındırıyordu ki bir dakikamı daha heba edemezdim
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Gayet de sürükleyiciydi ☺️
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
şahsen çok beğenerek , zevk alarak izledim . jennifer'ın oyunculuğu da gayet güzeldi .tavsiye ederim.
error_outline
1 yıldan fazla önce
phoeniks profil fotoğrafı
phoeniks
Rahatsız edici unsurlar var olmakla birlikte ben de dil olayına takıldım madem o kadar milliyetçi geçiniyorlar neden hep ingilizce konuşuyorlar. Neyse ben genel itibariyle pek tat alamadım filmi yarıda bıtraktım.
error_outline
2 yıldan fazla önce
leo14 profil fotoğrafı
leo14
rahatsız edici bir film yarıda bıraktım
error_outline
2 yıldan fazla önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
eh işte idare eder.. çok fazla durağan bir film.. puanım : 6.7
error_outline
2 yıldan fazla önce
almiyorumad profil fotoğrafı
almiyorumad
"Jennifer Lawrence bu işi biliyor." dedirten bir film olduğunu düşünmekteyim. Soğuk falan buluyorum ama yapmış olmuş gibi. Sanırım Alaycı Kuş serisi hariç filmlerini izleyip karar vereceğim. :)

Filmin kurgusu da iyiydi bence. Belki bu tarz filmleri hatim etmiş olanlar sonu tahmin edebilirdi ama ben edemedim. ay layk it!
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
nazarboncugu profil fotoğrafı
nazarboncugu
casusluk değil de daha çok intikam filmi olmuş, güzel kurgulanmış bir intikam filmi diyelim.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
Emrex profil fotoğrafı
Emrex
Jennifer bir erkekle konuşur, biri ölür, jennifer soyunur, jennifer bir erkekle konuşur, biri ölür, jennifer soyunur. Filmin genel gidişatı :D Hanımla birlikte seyrettik hanım gayet beğendi fakat benim aklımda tek bir soru vardı. Bu Red Sparrowcular Rusya şöyle yaşasın Rusya, en güçlüyüz çok Rusuz çok pis Rusuz deyip neden İngilizce konuşuyorlardı? Ben filmlerde şu dil olayına çok takılıyorum ya :)
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
cheshirecat profil fotoğrafı
cheshirecat
bu kadar konuşulmasının tek sebebi lawrence 'in oyunculuğu sanırım. casusluk filmlerini severek izlerim ama durağanlıktan istediğim tadı alamadım.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
Raziye. profil fotoğrafı
Raziye.
Soluksuz izledim.Çok fazla eleştirildi beklentisiz izlememin etkisi de olabilir film bu türde En'lerim arasına girdi.Filmin senaryosu,işlenişi,heyecanı,entrikaları,oyunculukları harikaydı.Her filmde donuk bakışlarını sevmesem de(bu filmde olmuş ama)Jennifer Lawrence efsane güzel kadınsın,böyle bir senaryoya başka oyuncu olmazdı zaten.Açık sahneler çok fazla değil,zaten filmin konusu belli bu yüzden rahatsız olmak saçma.Bide Jeremy Irons ın(büyük hayranı ve aşığıyım kendisinin) filmdeki karakterini es geçemem çok iyiydi,şaşırttı,cooluğu hayran bıraktı:D Üçleme romanın ilk kitabından uyarlanmış,devamı gelir:) gelmeli:)
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
dilber34 profil fotoğrafı
dilber34
film durağan olsa da merak ettirerek izlettiriyor kendini. sırf sonu nasıl bitecek diye izliyorsunuz ve filmin sonu da filmin akışına göre oldukça başarılı. onun dışında kesinlikle aksiyon değil.
error_outline
3 yıldan fazla önce